Böbrek Taşına Ne İyi Gelir?

Böbrek Taşına Ne İyi Gelir?

Böbrek Taşına Ne İyi Gelir?

Böbrek taşı insanların başına gelen en büyük sağlık sorunları arasında yer almakta. Böbrek kanalları içerisinde ortaya çıkan minerallerin zaman içerisinde sert kitlelere dönüşmesi durumunda taş denilen sert maddeler meydana gelmekte. Zaman içerisinde taşlarda meydana gelen büyüme kişilerin yaşamlarının büyük oranda etkilenmesine, ağrılı ve sancılı dönemler geçirmelerine neden olmakta. Birçok uzman, bu konu hakkında açıklamalarda bulunarak uygulanması gereken yöntemler hakkında bilgi vermeye çalışmaktalar. Uygulanan yöntemlerin doğru bir şekilde uygulanması böbrek taşı adı verilen bu durumun kısa sürede düşürülmesine olanak sağlamakta. Sıklıkla Şimon, zeytinyağı, kaya levreği taşı, gilaburu, avokado böbrek taşını düşüren en güzel yöntemler arasında yer almaktadır. Şiddetli sancılar geçirmeye başlayan kişiler kür ve öneri istediğinde bulunarak bu sağlık sorununa iyi gelecek öneriler aramaktadır.

Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu Böbrek taşına iyi gelecek bir kür tarifi paylaşarak uygulayan kişilere iyi geleceğini ifade etmekte. Bu kür için öncelikle klor barındırmayan bir bardak suyu kaynatmanız gerekmektedir. Klorsuz su bulamayan kişiler marketlerden aldıkları pet şişe suyu da kullanabilirler. Kaynatılan su halen ateş üzerinde iken içerisinde bir tatlı kaşığı kurutulmuş avokado yaprağının eklenmesi gerekmekte. Yaprak ilavesi ile beraber ateş seviyesini iyice kısığa getiren kişiler 8 ile 10 dakikalık bir demlenme süresi oluşturmalıdırlar. Gerekli süreyi tamamlaya kişiler hazırlanan karışımı sıcak iken süzgeçten geçirmeleri gerekmektedir. Hazırlanan çayın içimi kesinlikle en az 2 saat sonra olması gerektiğini belirtmek istiyoruz.

Bu kür, kesinlikle haftanın 5 günü uygulanması gerekmektedir. Araya bırakılan 2 günlük bekleme süresi vücudun dinlenmesi ve içtiği sıvıdan etki alması için verildiğini belirtmek istiyoruz. Avokado yaprağından yapılan bu demleme çay tüketilirken kesinlikle çay içerisine bal, şeker gibi ilave besin eklenmemelidir. Toplamda 20 günden oluşacak şekilde 1 ay kullanılması gerekmektedir. 20 günlük kullanım sürecini tamamlayan kişiler, küre yeniden başlamak için 20 gün ara verilmesi gerektiği ifade ediliyor. Düzenli olarak bu kürü uygulayan kişilerin Böbrek taşı ağrılarında azalamalar hissettiği hatta taşın düşürüldüğüne dair bilgiler gelmektedir. Kür, İbrahim Saraçoğlu tarafından paylaşılmış olup güvenirliliği denetlenmiş olduğunu söyleyebiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.