Gri Saç Trendi

Gri Saç Trendi

Gri saç modelleri yılın trendi olmuş durumda. 2017’in sonlarına doğru gelen ve bu yıl da etkisini sürdürecek olan gri saç trendi son derece ilgi çekici.

Gri soluk bir renk olmasından kaynaklı kullanımı son derece cüretkar. Bu riski alıp saçlarını gri tonlarda yapan kadınların ise birçoğu memnun ve kendinden emin. Ancak soluk bir renk oluğundan kaynaklı sıcak tonlarda makyaj ile tamamıyla bir bütün sağlayabiliyor.

Gri saç rengi de kendi arasında farklı isimler alıyor. Kahverengi gri, siyah gri, sarı gri ve kumral olarak ayrılan tonlar farklı görünüşler elde edilmesini sağlıyor.2016-gri-sac-modelleri

Gri saç modelleri soluk bir ton getireceği için makyaj ile tümleştiği anda sizi eksiksiz bir görünüşe ulaştıracaktır. Bu nedenle makyajsız kullanımı çok da makul olmayacak. Belirgin bir makyaj ile yüzünüzün syetişkin görünümünde kurtulabilir ve gri tonların hem seksi hem de iddialı görünümüne kavuşabilirsiniz.

En çok tercih edilen gri saç tonları ise sarı gri ve siyah gri tonları. Eğer cesaret edemiyor ve de saçınızın bütününe griye boyatmak istemiyorsanız aralara atacağınız ombre görünümü gri tonlar ile yine modanın ucundan yakalayabilirsiniz.

2016-sac-trendi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

en-yeni-sac-trendi-gri-saclar
 

 

Gri-sac-bob-model

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sac-modasi-2016-gri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sac-modelleri-2016-gri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sac-trendi-gri-sac

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

saç-renkleri-2016

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.