Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri

Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri

Saçlarını kestirdikten sonra uzatamayıp umutsuzluğa kapılan her insan özellikle kadınlar hızlı saç uzatma yöntemlerine başvuruyor. Yaptıkları araştırma sonucu saç uzatmak için yöntem arayan kadınlar uyguladıkları yöntemlerde çok bir etki görmediklerini de yapılan araştırmalar arasında kesilmesi 10 dakika sürüp uzaması yıllar alan bu saçlar için hızlı saç uzaması hakkında bilgi vereceğiz.

Kısa saçlardan bıkmış üstelik ince telli seyrek saçlara sahip olanların hep hayalidir uzun saçlara kalın ve çok saçlara sahip olmak bu hayallerin hayalde kalmayacağını ve gerçekleşeceğini sizlere önce söyleyerek mutlu olmanızı sağlayalım. Mısırlılar Romalılar dönemine dayanan hayran edici o sık gür parlak ve uzun saçlar için demek ki yıllar öncesinde de saç konusunda bakım kürleri yapılıyormuş. Bu bakım kürlerinin kullanım süresi ne kadar fazla sürsede ya da uğraştırıcı olsa da aslında verdiğiniz emek kadar karşılığını alıyorsunuz. Bu demek oluyor ki saçlarına çok bakım yapanlar uzaması için kür krem maske yağ gibi ürünler kullananlar bunu çok sık ve düzenli bir şekilde devamlı yapanlar verdikleri emek kadar karşılığını alıyorlar.

Kim istemez mi saçlarının uzun parlak ve güçlü olmasını ama bunun bakımı için ve yapılması gerekenler için saçlarına ayıracak vakti olmayanlar içinde yöntemlerimiz var tabii ki de insanların saçları çiçek gibidir ne kadar ilgilenirseniz ne kadar dikkat eder ne kadar bakımı yaparsanız o kadar güzel görünüşler elde edersiniz aslında bu bakım ürünleri ve saç uzatma ürünlerini yapınca da aynı sonuca ulaşıyorsunuz sadece biz güçleşmesi uzaması ve parlaklık kazanması uzun yıllar alan saçlarınızı daha az yıllarınızı alacak şekilde hızlandırıyor ve ekstra fazlalık katıyoruz.

Saç Uzatmak İçin Yapılması Gereken İlk Adımlar

Hızlı Saç uzaması için yapılması gereken ilk adımlar saçlarınız hep temiz olmasıdır. Saçlarınızı iki güne ya da üç güne bir yıkarsanız saçlarınızın temizliğini sürekli tutmuş olursunuz özellikle kış aylarında yaygın olan dumanlar kötü kokular saçlarınıza sinerek orada yer ediniyor bu kötü kokuları ve gazları olabildiğince gün sonunda saçlarınızdan arındırın. Çünkü o sinen kötü kokuların ve gazların gerçekten saçlarınızın kırılmasında ve güçlülüğünü kaybetmesinde büyük rolleri var.

Saç uzaması için Maskeler

İlk olarak saçlarınızı sabah akşam düzenli bir şekilde taramalısınız. Saç diplerine masaj yapmanız kan akışımı’nı hızlandırdığı için saç beslenmesi ve uzamasının yardımcısıdır. Geniş dişli tarak tercih etmeniz sizin saçlarınızın kırılmasını önler. Beslenmenize çok dikkat etmeli ve vitaminli yiyecekleri bol tüketmelisiniz. E vitamini saçların uzamasında çok rol oynadığı için e yağı vitamini bulunduran palmiye yağı hızlı saç uzaması konusunda etkilidir. Aynı zamanda bir marka adı haline gelmiş biatin yağı da saç uzatması konusunda iddialı durumda. Çoğu aktarcıların raflarında yerini almış olan çam yağı ise saçı hem hızlı uzatıyor hem bakımını yapıyor hem de saç diplerinizin güçlenmesine sebep oluyor. Saçlarınızın yine uzaması ve güçlenmesi için argan yağı da kullanabilirsin o da tavsiye ettiğimiz saç uzatma ve güçlenmesi yöntemleri arasındadır. Her evde bulunan yumurtanın akını saçlarınıza sürün ve streç filmiyle saçlarınızı kaplayın saçlarınızı streç filmi ile sardıktan sonra birkaç saat saçınızı o şekilde bekletin saçlarınızı yıkayıp duruladıktan sonra saçınızda yumurta kokusu kalmayacak ve saçlarınız daha hızlı bir şekilde uzayacaktır. Patates suyu yumurta sarısı ve bal karışımını yaptıktan sonra saçınıza sürmeniz sonrasında yıkayıp saçınızı durulamanız saçınızın uzamasında büyük etki eder. Aloevera bitkisinin yağını kullanmakta hızlı saç uzaması için bir yöntemdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nermin dedi ki:

    Küçükken babaannem sarmısak sür kafana saçların hızlı uzasın. Sık olsun derdi.
    Birkere sürmüşlerdi kagamın yanmasından acısından 3 gün uyuyamamıştım.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın