Sabun Ve Maden Suyu

Sabun Ve Maden Suyu

Sabun Kullanmak Cildi Kurutur mu ?

enpratikbilgiler

enpratikbilgiler

Doğal sabun seçimlerinde kesinlikle bir cildiye doktoruna görünmeli ve sonrasında kararlar verilmelidir.

Doğal sabun seçimlerini alerjik reaksiyonlarınıza karşı ve cilt tipinize göre seçmelisiniz aksi takdirde doğru ve istenilen sonuçları alamazsınız. Gün içerisinde gerek yaptığınız makyaj gerekse çevre ve hava kirliliğinden dolayı cildin gözenekleri dolar. Bunlar lekelere ve ciltte tahrişlere neden olabilir. Sabun iyi bir çözücüdür.

Ciltteki yağ ve kiri vücuttan uzaklaştırmak için kullanabileceğiniz en doğal ürünlerden biridir. Sabun kullandıktan sonra cildinizi uygun bir nemlendirici ile nemlendirmek cildinize istenilen bakımı sağlayacaktır.

Doğal sabunla yıkama ve durulama işlerinden sonra vücudunuzu uygun bir nemlendirici i ile nemlendirmezseniz vücudunuzda kuruma ve tahriş meydana gelecektir. Uyumadan önce yüzünü Doğal sabunla yıkadıktan sonra nemlendirmek daha iyi sonuçlar verecektir. Düzenli kullanım sonucu vücudunuzdaki değişimleri göreceksiniz.

Maden Suyunun Faydaları

Maden suyu günümüzde her türlü rahatsızlığa iyi gelir.Avrupa ülkelerinde sofra suyu olarak kullanıldığını bunun nedeni yemeklerle alınamayan bazı minarellerin maden suyuyla alınabilmesi olduğu

Faydaları;

Maden suyu mide asidini veya kronik mukotasi iltihabına faydalıdır. Sindirim sistemine iyi gelir.

enpratikbilgiler

enpratikbilgiler

En önemlisi kabızlık çekenlere de faydalıdır en az günde bi defa kullanılmalıdır.

Her sabah içildiğinde güne dinç ve enerjik başlarsanız.

Kadınlar için en önemlisi cilde çok iyi gelmesidir.

Cildiniz yorgun ve solgun görünmeyecektir.İçeriğindeki karbondioksit gazının cilt gözeneklerini açıcı etkisi vardır. Cildi rahatlatan, gerginleştiren ve pürüzsüz bir görünüm kazandıran maden suyu, aynı zamanda ciltte biriken yağ ve kiri derinlemesine temizleyerek, arınma sağlar

Maden Suyu İle Yüz Temizleme ;

Gece yatmadan önce makyajdan tamamen arındırdığınız yüzünüze tonik olarak sürdüğünüz maden suyu cildinizi yumuşatır ve dinlendirir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.