SAÇ RENGİ NASIL AÇILIR

SAÇ RENGİ NASIL AÇILIR

Öncelikle size bu yazı da saçınızı boyadınız da saç renginizi beğenmediniz açtırmak istiyorsunuz ve ne yapmak istediğinizi tam olarak bilmiyorsunuz bu konuda size az da olsa bildikleri mi aktarmak isterim.

Her bayan hayatına renk katmaya saçlarıyla başlar ve her kadın saçlarının bakımlı özenli olmasını ister bunun içinde sürekli aynı renk saç tonunu kullanmak istemez bunun için sürekli bir renk değiştirme  özelliği oluşur öyle zaman olur koyu boyattığımız saçlarımızı beğenmeyip açık renk tonları boyatmak isteriz bu da ilk önce saçımızı açtırmamız anlamına gelir.

Saç açtırmak göründüğü gibi çok basit bir şey değildir mesela ilk olarak boyayı boyayla açamayız onun için  sac rengi açıcı solüsyonlar ve  renk açıcı kimyasallar kullanılması gerekiyor bu da demek oluyor ki saçımızın oldukça yıpranması anlamına gelir.

Eğer saçlarınız boyayla elde edilmiş bir siyahsa bunu saç rengi açıcı hidrojen, peroksit ,oriel gibi maddelerle saçımızı açabiliriz ayrıca şunu da bilmeliyiz ki bu işlem riskli olduğu için deneyimli kuaförler tarafından yapılmalıdır.

Ayrıca daha önce hiç saçınızı boyatmadıysanız ve açtırmadıysanız çok rahatlıkla saçlarınızı da kendiniz açabilirsiniz bu nasıl mi olur mutfağımız da kullandığımız bir çok ürün ayrıca açıcı görevi de yapmaktadır. Bunlardan birisi  limondur limon çok güzel açıcı görevi de üstlenmektedir bir diğeri ise baldır bu da saçlarımızı açmamızda yardımcı olacaktır.

Papatyayi da saçlarımızı açmada rahatlıkla kullanabiliriz..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.