Salon Takımı Modelleri

Salon Takımı Modelleri

Salon Takımı Modelleri

salon-takimi

salon-takimi-modelleri

Salonun evin en geniş ve en kullanılan yeri olması sebebi ile salon grubu mobilyaları da bir o kadar önemlidir. Salon için oluşturulacak çeşitli tarzlarda tasarımlar bulunmaktadır. Birçok alternatifin bulunması, içe sinen çok şık tasarımların oluşmasını sağlamaktadır.
Salon için köşe takımları kullanılabildiği gibi klasik olarak üçlü, ikili ve iki adet tekli koltuktan oluşan koltuk takımları da uygundur. Klasik tarzlara uygun Osmanlı tarzı üçlü, ikili ve tekli koltuk takımları son dönemlerde tarih dizilerin popülerleşmesi ile birlikte eskilere dönüşlerin gerçekleşmesini sağladı. Koyu renk tonlarında bulunan klasik tarz salon koltuk takımları asil bir atmosfer oluşmasını sağlamaktadır.

Çeşitli taşlarla bezenmiş klasik tarzdaki koltuklarda şık ve havalı bir görüntü oluşmaktadır. Salon için koyu tonlarda klasik takımlar seçildiğinde ortamın boğulmaması için halı seçiminin açık tonlarda olması bütünleştirici bir uyum yakalamayı sağlar.
Özellikle rahatına düşkün kişilerin tercih edecekleri cıvıl cıvıl renklerle süslenmiş sportif salon takımı modelleri ile rahat bir ortam oluşturulacaktır. Son dönemlerde çiçek desenli yastıklar son derece yaygın durumda kullanılmaktadır.

Çeşitli renk ve desenlerde oluşturulan salon takımlarında seçim yaparken evin duvar renkleri ya da zemin rengini unutmamak gerekir.

salon-takimi-modelleri

salon-takimi-modelleri

Salonda tam bir ahenk yakalamak için her türlü özelliği akılda tutarak seçim yapmak gerekmektedir. Duvarların desenli duvar kağıtlar ile süslendiği salonlarda düz renkli seçimler yapmak daha uygun olacaktır ya da açık renk duvarlı salonda desenli salon takımları kullanılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.