2021 dekorasyon trendlerinde konfor ve yaratıcılık ön planda

Yeni yıl hayallerimizi gerçekleştirmek için hoş bir başlangıç. Değişime konutumuzdan başlayabiliriz. 2021 için trend iddiaları ve tarzları de …

2021 dekorasyon trendlerinde konfor ve yaratıcılık ön planda

Yeni yıl hayallerimizi gerçekleştirmek için hoş bir başlangıç. Değişime konutumuzdan başlayabiliriz. 2021 için trend iddiaları ve tarzları de ortaya çıkmaya başladı. Hasebiyle konutunuzu ya da çalışma ortamınızı daha şık hale getirmek için bu trendleri ve dekorasyon fikirlerini baz alabilirsiniz. 2021 yılında fonksiyonellik ön plana çıkacak ve kimi alışkanlıklarımız yerini değişik trendlere bırakacak üzere görünüyor.

Son yıllarda, konut dekorasyonu kelam konusu olduğunda birçok tarz trend oldu, fakat birden fazla vakit tek istediğimizin, huzurlu ve rahat hissettiren bir ortam. Yaşadığımız yeri konforlu ve cazip kılmak için sizi yansıtan tarzı bulmak o kadar da güç değil. Bu nedenle 2021 konut dekorasyonu, her odasında önceliği sizin konforunuza veren lakin estetikten de taviz vermeyen yeniliklere kapılarını açıyor.

Doğallığı meskeninize taşıyın

Yeni yılda, içerisinde rahat hissedeceğiniz, sade, düz ve yalın çizgilere sahip tarzlar ön planda olacak. Ahşabın, mermerin, denizin doğallığı meskeninize geliyor. Deniz vurgusu yapan mavi tonlarının yanı sıra, krem ve pastel renklerin hakim olacağı 2021, size dingin bir ortam ve yenilenme fırsatı sunuyor.
Keskin çizgilerin cazipliği hayat alanlarınızda

Doğallığın yanı sıra, geometrik formlar vazgeçilmez kesimler haline gelecek. Dikdörtgen, kare üzere keskin mobilyalar ve yuvarlak nesneler dekorasyon modasının temelini oluşturuyor. Ayrıyeten, yuvarlak sınırlı mobilyalar, aynalar yahut geometrik hallere sahip nesneler meskeninize sofistike bir hava katacak.
Metalin ışıltısı devam ediyor.

Rose metal ve altının hakimiyeti devam ediyor

2021 yılında argümanlı metal ayrıntılar da popülaritesini koruyacak. Rose metal ve altın ışıltısını birçok dizaynda ve tamamlayıcı eserlerde görmeye deva edeceğiz.
Konut dekorasyonları için sıkça duyacağımız bir kelam; sade lakin güçlü, yalın ancak tezli…

Sadeliği dinamizmle buluşturan Loda, günümüz tasarım anlayışını yansıtarak bu manada çağdaş üslubun tutkunlarına şık ve bir o kadar özel seçenekler sunuyor. Tüm alanlar için özgün ve yenilikçi tahliller geliştiren Loda, renklerde ve mobilyalarda doğal ve enerjik vurgular sunan sade, şık ve fonksiyonel dizaynlarla yeni koleksiyonlara imza atmaya devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.