70’LERİN SAÇ STİLİ GERİ DÖNDÜ

Eskilerden çalan bir şarkı, unutamadığımız aşklar, tadına varamadığımız o gençlik yıllarımız, hiç biri tam olarak aklımızdan çıkmıyor gibi …

70’LERİN SAÇ STİLİ GERİ DÖNDÜ

Eskilerden çalan bir şarkı, unutamadığımız aşklar, tadına varamadığımız o gençlik yıllarımız, hiç biri tam olarak aklımızdan çıkmıyor gibi. Sürekli eskiyi düşünüyor, belki de o günleri arıyoruz, daha mutlu olduğumuzu düşünüyoruz ve eski defterleri kapatamıyoruz. Moda ve güzellik dünyası da, son zamanlarda geçmişten oldukça fazla etkileniyor. Vintage stiller şimdi hiç olmadığı kadar yükselişe geçti. Eskiden ebeveynlerimizin giydiği bol pantolonlar, annemizin uyguladığı makyaj stilleri ve dahası… Geri dönenlerden birisi de 70’lerin havalı saç stili!

70’lerin o kabarık, dalgalı ve katlı saç stili, hızla 2021’in modasına giriş yapmış gibi görünüyor. Ortadan ayrılan ve kabarık olan saçlar, bu sezon hiç olmadığı kadar çok ilgi görüyor. Bundan bir kaç yıl önce düz saçlar popülerdi, şimdi ise 70’lerin retro kabarık saç modeli ilgi odağı olmuş durumda. Şimdiden Instagram’ı etkisi altına alan bu havalı saç modelini, daha çok göreceğiz gibi duruyor!

Bu saç stilini uygulamanın püf noktaları var; öncelikle saçlarınızı fazlasıyla kabartmalısınız. Bu retro görünümün ana noktası ise perçemler! Perçemlere hareketlilik vermeyi unutmayın. Saç fırçalarından destek alabilirsiniz. Hafif spreylerden yardım alarak, saçlarınızın gün boyu kabarık stilini korumasını sağlayabilirsiniz.

70’lerin bu havalı saç stilinden ilham almak için foto galerimizi inceleyin.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.