ATKUYRUĞU SAÇINIZA İLHAM VERECEK STİL HAMLELERİ

Atkuyruğu, saç stillerinin klasik ve zamansızıdır. Elde etmesi kolaydır ve kurtarıcı modeldir. Farklı atkuyruğu tarzlarına sahip olmanız basit …

ATKUYRUĞU SAÇINIZA İLHAM VERECEK STİL HAMLELERİ

Atkuyruğu, saç stillerinin klasik ve zamansızıdır. Elde etmesi kolaydır ve kurtarıcı modeldir. Farklı atkuyruğu tarzlarına sahip olmanız basit ve mümkündür. Sabah evden çıktığınız atkuyruğunu, akşam yemeğine götürebilirsiniz.

Atkuyruğu saç stilinde ustalaştığınızı düşünüyorsanız, size hayat kurtaran daha fazla ipucu ve püf noktası vermek için buradayız. Klasik atkuyruğu saç stilini, bir sonraki seviyeye taşımak için hazırladığımız ipuçlarını inceleyin.

KURTARICI TOKALAR
Atkuyruğunuzda, dolabınızdaki tokalardan yardım almayı ihmal etmeyin. Küçük dokunuşlar, büyük fark yaratır!

GEVŞEK VE ÇABASIZ OLSUN

Atkuyruğunun sımsıkı olması gerektiğini bilerek büyüyen kaç kişiyiz? İşte şimdi ters köşe yapıyoruz. Saçımızı olabildiğince gevşek topluyoruz. Romantik bir saç modeli olduğunu söyleyebiliriz. Kaymayan lastik kullanmayı unutmayın. Minik bir kurdele ile toplamak, şahane bir stil yaratmanıza yardımcı olacaktır. Sıkı atkuyruğundan başı ağrıyanlar, bu modeli çok sevecek!

DÖNSÜN SAÇLAR

Atkuyruğunuzun tümünü ya da tutamları döndürerek tutturun. Fotoğraflardan, sonucun ne kadar iyi olduğunu inceleyin.

ÖRGÜLERDEN DESTEK ALIN
Tam da bu sene örgüler yine favori olmuşken, atkuyruklarında kullanmazsak olmaz. Atkuyruğu saçınızın, istediğiniz bir yerinde örgü kullanın; asla kötü olmayacaktır.

YARATICILIK KATIN

Kurdeleler, ipler ya da zincirler; tek yapmanız gereken yaratıcılığınızı kullanmak! Saçınızda döndürün ya da bırakın saçlarınızın arasına karışsınlar.

KATMANLAR YARATIN

Aksesuar ya da dikkat çeken tokalar yok! Kendi saçınızdan tutamlar alarak tutturun; atkuyruğunuzu hareketlendirin.

TATLI KURDELE

Basit gibi görünen bir kurdele, çok şeyi değiştirebilir. İstediğiniz gibi yaptığınız atkuyruğuna, seçtiğiniz bir kurdeleyi bağlayın. İster minik ve sevimli ya da kalın kurdele, ister bir fular kullanın; çok havalı olacağı kesin!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.