Az Eşya Çok Huzur ! Yatak odası dekorasyonu nasıl olmalı ?

Günün stresini attığımız, dinlendiğimiz evde en çok kullanmış olduğumuz odalardan birisidir. Bu yüzden yatak odası kavramını biraz açtık ve …

Az Eşya Çok Huzur ! Yatak odası dekorasyonu nasıl olmalı ?

Günün stresini attığımız, dinlendiğimiz evde en çok kullanmış olduğumuz odalardan birisidir. Bu yüzden yatak odası kavramını biraz açtık ve huzuru tam manası ile yatak odasında bulmak için Yatak odanızı ferah ve pratik bir biçimde dekore etmek için derlediğimiz tavsiyeler hemde psikolojik olarak olumlu yönde etkiliyor! Hadi gelin hep birlikte yatak odasını ferah gösterecek dekorasyon tüyolarına göz atalım!

Az Eşya Çok Huzur!

Genellikle birçoğumuzun mantığında yer edinen durumlardan birisi de yatak odasını depo olarak görmektir. Ancak yatak odasının bize huzur sağlaması diğer odalarda görünmesini istemediğimiz eşyaları depo olarak attığımız yatak odası kişiye huzur vermek yerine daha çok bunaltıcı ve sıkıcı bir ortam oluşturur. Bu yüzden yatak odası sloganımız ‘az eşya çok huzur’ diyoruz ve yatak odasında ihtiyaç duymadığınız fazla eşyayı çıkarmanızı öneriyoruz.

Yatak Odası Duvar Rengi Nasıl Olmalı?

Duvar rengi deyip geçmeyin! Renkler hayatımızda önemli bir konuma sahip olamakla birlikte her ne kadar çok fazla üstüne düşmesek bile bilinçaltımızda yer edinen ve ruh halini olumlu ve olumsuz yönde etkilemede çok büyük bir payı bulunuyor. Günün yorgunluğunu atarken sizi rahatlatacak en önemli konulardan birisi de duvar rengidir. Yatak odanızın duvar rengi olarak açık tonları seçmenizi tavsiye ediyoruz. 

Mevsimin Trendlerine Göre Çarşaf Kullanın!

Yatak odasına girdiğinizde hem görüntüsüyle içinizi ferahlatacak mevsime ayak uydurarak yazın çiçekli ya da açık tonlarda yatak çarşafı kullanabilir ya da kış mevsiminde sizi sıcak tutacak pamuklu kalın çarşaflar kullanarak bedeninize ve göz zevkinize göre tercih yapabilirsiniz. 

Işık Nasıl Olmalı?

Adı üzerinde dinlenmek ve huzur bulacağınız yatak odanızın ışığını ayarlarken gün içinde odanızı hoş gösterecek perdeler kullanarak gün ışığını olabildiğince odanızın almasını sağlayabilirsiniz bu sizi daha mutlu edecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.