Banyo dekoru nasıl olmalı ?

Banyosunu yine tasarlamak isteyenler buraya! Konutun öteki alanları üzere banyo dekorasyonuna da kıymet verenler lakin ne yapsam da değiştirsem …

Banyo dekoru nasıl olmalı ?

Banyosunu yine tasarlamak isteyenler buraya! Konutun öteki alanları üzere banyo dekorasyonuna da kıymet verenler lakin ne yapsam da değiştirsem diye düşüneneler yanlışsız yerdesiniz! Banyonuza modern bir dokunuş yapacak birbirinden hoş dekorasyon düşüncelerini sizler için araştırdık. Pekala banyo dekoru nasıl yapılır? Banyo dekorasyonu nasıl olmalıdır? İşte banyo dekorasyonu için çeşitli tüyolar… 

DUVAR FOTOĞRAFLARINDAN YARARLANIN

Banyo dekorasyonunuzu yenilerken duvar resimlerinden yardım alabilirsiniz. Resmi kendiniz yapabilir veyahutta bu iş için oburunu tutabilirsiniz. El imali duvar resmileri banyonuza ayrı bir hava katacak ve farklı bir atmosfer yaratmanızı sağlayacaktır. 

DEKORATİF CAM TERCİH EDEBİLİRSİNİZ 

Banyonuza sofistike bir ortam katmak istiyorsanız cam panellerden yardım olabilirsiniz. Cam hem ortamın daha şık bir görünüm kazanmasını sağlayacak hem de aydınlık yerlerin daha da aydınlık görünmesini sağlayacaktır. 

BANYONUZDA AYNALARA YER AÇIN 

Evin öbür kısımlarında olduğu üzere banyoda da aynalar kıymet taşıyor. İster küçük olsun isterse de büyük banyonuzda ayna kullanmaya kesinlikle ihtimam gösterin. Aynalar bulunduğu ortamın daha geniş görünmesini sağayacak ve ortama şık bir görünüm kazandıracaktır. Bu yüzden yansıtmak arzu ettiğiniz tarza uyacak formda kare, dikdörtgen yahut oval aynaları tercih edebilirsiniz.

DOKULU DUVARLARLA BANYONUZA DİNAMİK BİR YAPI KAZANDIRIN 

Banyonuza dinamik bir yapı kazandırmak için fayanslardan yardım alabilirsiniz. Yalnız sadece fayans seçeceklere küçük bir ikazımız var. Şayet banyonuz küçük bir alana sahipse fayanslardan yararlanmamanız daha yerinde bir karar olacaktır. Zira bu görünüm banyoda ağır ve dar bir izlenime sebep olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.