BB Krem Önerileri

BB Krem Önerileri

BB krem, “beauty balm” (güzellik kremi) ve “blemish balm” (leke kremi) sözcüklerinin kısaltılmış halinden gelmektedir. Renk tonunu düzenleyici hafif bir kapatıcı olmasıyla birlikte, BB kremler genel olarak nemlendiricilerden daha fazlasını yaparak, cildinizin daha sağlıklı görünmesini sağlıyor. Bu özellikler ileride oluşabilecek kusurlara karşı koruma oluşturuyor. BB krem, boyalı nemlendiricilerle sıvı fondötenin arasında bir kıvama sahiptir. BB kremler çoğunlukla güneş kremi içerdiğinden günaş ışınlarının cildinizdeki kötü etkisini azaltır. Tabii cildinizi tam anlamıyla korumaz. Bunun için gerçek bir güneş kremi sürmek gerekir. BB kremler yaşlanma belirtilerini geriye çevirmez ama cildinizin eşit tonda ve sağlıklı görünmesi için gereken uzun süreli bakımı sağlayabilir.

BB kremler, vazgeçilmez makyaj malzemelerimizden olmuştur. Cildimizi nemlendirirken, güneşten koruyan, cilt tonunu eşitleyen bu çok yönlü makyaj malzemesi özellikle hafif ve doğal görünümlü bir ten makyajı isteyenler için uygun.

bb-krem

Maybelline Dream Fresh BB Krem

İçindekiler

Maybelline-Pure-BB-Cream
Maybelline-Pure-BB-Cream

Bu aralar çok popüler olan Maybelline Dream Fresh BB Krem her cilt yapısına yakışıyor. Maybelline Dream BB krem almayı düşünüyor ama hala karar veremiyorsan en yakın yere giderek denemelisin. BB kremin kadifemsi görünümü ve yumuşak yapısı sayesinde cildindeki kusurları gizleyecek ve doğal bir görünüm kazanacaksın. Eğer cildin kuru ise bu kremi sürdükten sonra cildindeki parlaklığı çok seveceksin. Yağlı ciltliler ise BB kremi uygulamadan önce mutlaka makyaj bazı sürmeliler.

Estee Lauder Day Wear BB Krem

Estee-Lauder-Day-Wear-BB Krem
Estee-Lauder-Day-Wear-BB Krem

Güneş ışınlarına karşı koruma sağlayan, zengin antioksidan içeriği ve geniş spektrumlu yapısıyla kadınların kusursuz cilt arayışına katkıda bulunuyor.
Estee Lauder Day Wear BB Krem hafif bir dokuya sahip özellikle hassas cilde sahipseniz sıkıntı yaşamadan kullanabileceksiniz. Bu BB Kremin içeriğinde yağsız bir nemlendirici olduğundan kapatma özelliği fondöten kıvamındaki ağır kapatıcıların yanında oldukça hafif kalıyor.

Garnier BB Krem

Garnier BB Krem

Garnier BB Krem

Ekonomik BB krem arayışı içinde olanlar hiç düşünmeden Garnier Mucizevi Cilt Kusursuzlaştırıcı BB Krem’i satın alabilirler. Sadece tek bir dokunuşta ciltteki tüm kusurları gizleyen ve pürüzsüz bir görünüm sağlayan bu Garner BB kremi denedikten sonra kolay kolay vazgeçemeyeceksin. Bu krem genellikle parmaklarla uygulanıyor. Sen de pratik bir uygulama için parmaklarını kullanabilir veya fondöten fırçasıyla yayabilirsin.

Eğer etkili ve sonuçlarını anında görebileceğiniz bir cilt bakımı nemlendirme, UV koruma, yorgunluk izlerini yok etme, donukluk, kızarıklıklar, çizgiler, kusurlar ve lekeler arıyorsanız bu ürün tam size göre.

Mucizevi Cilt Kusursuzlaştırıcı yeni nesil cilt bakımıdır. B.B. Krem, Hepsi 1 Arada teknoloji kullanır. Tüm rutin güzellik adımlarını tek bir üründe birleştirirken makyajın daha yumuşak dokunuşunu da ”Mükemmel cilt etkisi” yaratmak için kullanılır. Garner BB krem bakım ürünü ile zaman kazanın: tek uygulamada nemlendirir, cilt tonunuzu eşitler ve cildinize parlaklık verir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.