Bebek Yüz Makyajı

Bebek Yüz Makyajı

Bebek Yüz Makyajı ve Dramatik Kirpikler

Bebek yüz makyajı kimler için uygundur? Bebek yüz makyajını uygulamak için nasıl bir yüz yapısına sahip olmak gerekiyor?

Her zaman söyleriz. Bütün kadınlar güzeldir ve Rusların dediği gibi “ Çirkin kadın yoktur, az vodka vardır!” sözüne asla katılmıyoruz. “Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır!” sözüne katılıyoruz. Her kadın güzeldir ve bakımlı olmak şartıyla güzelliğini ortaya çıkarabilir ve etrafındaki erkeklerin hayran bakışlarına maruz kalabilir. Güzelliği idame ettirmek için değil, ona yol vermek için makyaj yapmak gerekli. Bazı insanların anladığı gibi, makyaj kadını güzelleştirmez, onun zaten var olan güzelliğini ortaya çıkarır. Aynı makyajı çirkin bir erkeğe yapın, ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız…

Bebek yüz makyajı için;

  • Yuvarlak yüzlü
  • Dolgun dudaklı
  • Buğday tenli

Olmak yeterli. Yani zayıf yüzlü iseniz Bebek yüz makyajı size uygun bir makyaj değildir. Bunun için bebek yüzlü olmanız gerekir. Bu makyaj için teninizi pürüzsüz gösterecek BB kremi kullanmanız önerilir. Bakışlara parıltı katmak için de gözlere far çekmek ve bunun için de altın rengini kullanmak gerekir. Bu far gözlerinize ve bakışlarınıza parıltı katacaktır. Bu makyajda kirpikler de çok önemli bir unsur. Bu nedenle kirpiklere hacim verecek bir maskara kullanmanızı öneririz. Dudak makyajı için koyu renklerden uzak durmanızı öneririz. Ruj son derece doğala yakın açık renk seçilmeli.

Dramatik Kirpik Trendi

Oldukça uzun ve hacimli bir kirpik görünümü için son ayların dramatik kirpik trendi büyük ilgi görüyor. Kirpikleri dolgun göstermek son derece etkili bir görünüm sağlayacaktır. Bu makyajı kullanan ünlüler mevcut. Bu makyaj stili ile siz susun kirpiklerinizin konuşmasına izin verin. Bu makyajda baş rollerde kirpikler var o nedenle tüm çalışma kirpiklere odaklanıyor. Siyah göz kalemi ile gözleri çerçevelemek ve bol maskara yeterli olacaktır. Kirpiklerin daha kalkık görünmesi için Push Up maskara kullanmak yararlı olacaktır. Bu maskaradan sonra kirpikleri kalkık göstermek için ve daha uzun göstermek için kirpik diplerinden başlayarak uçlara kadar süren uzun bir hat boyunca maskara uygulamak gerekiyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.