Boğaz Ağrısına Ne İyi Gelir ?

Boğaz Ağrısına Ne İyi Gelir ?

BOĞAZ AĞRISINA NE İYİ GELİR
Boğaz ağrıları en çok şikayet edilen hastalıklardan biridir, kişinin hayatını kötü etkileyen kişinin yeme ve içme sorunu engel olan yutkunmaya bile engel olan ciddi bir sağlık problemidir.

Boğaz ağrılarını dikkat almak ve evde doğal yöntemler uygulayarak bu yöntemler de işe yaramasa uzman bir doktora başvurun. Enfeksiyonlar boğaz ağrılarının nedenleridir.

Boğaz ağrısına ne iyi gelir sorusuna ise aşağıda liste şeklin de ki önerileri uygulamanız ve boğaz ağrısın da kurtulmanız içindir.

bogaz-agrisi-tedavi
İlk başta bolca sıvı tüketin boğazınızın kurumasını önleyin kuruluk daha çok tahriş olmasına ve daha çok ağrımasına neden olur. Ilık su için bolca süt, boğaz intihabına, boğazda ki tahrişe ve ateşin düşmesi ve yutkunma zorluğuna oldukça yarar sağlar sabah ve akşam olmak üzere bir su bardağı süte bir tatlı kaşığı bal ilave edin iyice karıştırın ve için oldukça yarar sağlayacaktır.
Bal sabah aç karınla bir yemek kaşığı bal tüketin bunu günde üç defa yapın ve her defasın da bir yemek kaşığı balı iyice ağzınız da gezdirin ardın da yutun bal doğal ilaç yerine geçer.
Elma sirkesini sabah, akşam ve öğle olmak üzere gün de üç defa bir yemek kaşığı kadar ağzınızda gargara yapın sonra ağzınızdan atın. Tuzlu su bir çay bardağı suya yarım çay kaşığı tuz atın iyice erimesini bekleyin ve günde üç defa gargara yapın boğazda oluşan enfeksiyonları alır, oluşan intihabı alır boğazınızı rahatlatır.

Boğazınız iyi oluncaya kadar yumuşak ve iyice kaynamış besinler tüketin, bolca meyve suyu için, bitkisel çaylar oldukça yayar sağlar, ada çayı, papatya çayı, zencefil, nane ve limon karışımı çayı bunlar boğazı yumuşatır ve intihabı alır yutkunma sorunuza hızla cevap verir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.