Boş bir duvarı değerlendirmek için tasarımcı onaylı fikirler

Evinizin stil puanını artırmak istiyorsanız; bunun en kolay ve en şık yolu olarak bir duvar sanatını düşünebilirsiniz. Görsel bir şölen için …

Boş bir duvarı değerlendirmek için tasarımcı onaylı fikirler

Evinizin stil puanını artırmak istiyorsanız; bunun en kolay ve en şık yolu olarak bir duvar sanatını düşünebilirsiniz. Görsel bir şölen için duvarınıza ekleyeceğiniz her ayrıntı, evinize farklı bir hava katacak.

Boş duvarınızı, harika bir stile dönüştürmek için ilham almaya hazır mısınız?

Üçü hedefleyin

Resmi gruplamak, bir odada büyük bir etki yaratmanın kesin bir yoludur. Burada, üç Andy Warhol tablosu Brigette Romanek tarafından tasarlanan Hamptons yemek odasına kişilik katıyor.

Siyah beyaz fotoğraf

Bazen daha az şey, daha fazlasını anlatabilir. Malick Sidibé’nin siyah beyaz fotoğrafı, Patricia Greene’in oturma odası tasarımında bir odak noktası olarak görsel ilgiyi tamamiyle kendine çekiyor.

Bir ifade koridori oluşturun

Etkinlik planlayıcısı Bronson Van Wyck’ın Manhattan koridorunda, döşemenin desenine ek olarak, mekanı canlandıran bir dizi siyah beyaz fotoğraf yer alıyor.

Simetriyi yakalayın

Simetri ilkesini denemek için bir yol mu arıyorsunuz? Büyük ölçekli bir sanat eserini doğrudan konsolunuzun üzerine asın, ardından üstüne bir çift masa lambası yerleştirin. Simetriyi odanıza enjekte etmek için güvenli bir yaklaşım.

Seramikleri baskılarla birleştirin

Mimar Peter Marino, etkileyici Fransız porselen koleksiyonunu tam ekranda sergileyerek harika bir tercih yapıyor. Çiçek baskılar, duvarın ahengine uygun bir şekilde odaya harika bir hava katıyor.

Yeşillikle süsleyin

İç mimar Wendy Haworth’un bu oturma odası tasarımında görüldüğü gibi uzun saksılı bir bitki, bir duvara ilgi katmanın en kolay yollarından biridir. Daha fazla etki için en sevdiğiniz yeşillik türünü doğrudan bir büyük ölçekli duvar resminin yanına yerleştirin.

Çerçeve kullanın

Bir resim çerçevesi, sanat koleksiyonunuzu görüntülemek için basit ve ucuz bir yoldur. İster tek bir çerçeve tipi tercih edin, ister gruplandırmaya karar verin, boş bir alanı doldurmak için mükemmel bir çözümdür.

Sarkan çerçeveler

Steven Gambrel imzalı bu tasarım adeta sanat içinde bir sanat yaratıyor. Askıdaki eserler, farklı girinti ve boşluklarla duvara harika bir hava katıyor.

Işığı yakalamak için bir ayna kullanın

Bu havadar oturma odasındaki antika ayna, şöminenin üzerinde, odayı genişletmek, rahat ve modern dekoru aydınlatmak için ışık saçıyor. Ayna seçimlerinizde, büyük ve dekorasyonunuza uygun sanatsal bir parça seçin.

Basit antikalarla tarz katın

Rustik bir his için, bu tarihi Long Island çiftlik evinden bir ipucu alın ve birkaç antika parça kullanarak harika bir tarz yakalayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.