Burun üzerindeki siyah noktalar nasıl geçer limonun mucizesine tanık olun!

Burun üzerindeki siyah noktalar önemli manada kişiyi rahatsız eden ve kusur olarak bedellendirilen şeylerden biridir. Pekala bu siyah noktalardan …

Burun üzerindeki siyah noktalar nasıl geçer limonun mucizesine tanık olun!
Burun üzerindeki siyah noktalar önemli manada kişiyi rahatsız eden ve kusur olarak bedellendirilen şeylerden biridir. Pekala bu siyah noktalardan nasıl kurtuluruz? Meskende uygulayacağınız çok kolay bir teknikle siz de sizi rahatsız eden bu imajdan çarçabuk kurtulabilirsiniz. İşte siyah noktalardan kurtulmanın kolay yolu!

Siyah noktaları temizlemenin yolları

Siyah noktaları temizlemenin en tesirli yolu elbet sudur. Fırsat buldukça yüzünüzü yıkamalı ve kir oluşmasına müsade etmemelisiniz. Bunun yanı sıra yüzünüze uygun bir sabun bulup cildinizi onunla yıkamaya da itina göstermelisiniz.

Burun üzerindeki siyah noktaları geçiren limon maskesi nasıl yapılır?

Gece yatmadan evvel yarım limon suyunu bir kabın içerisine sıkın ve pamuk yardımıyla göz ve dudak etrafı dışında evvelce temizlediğiniz tüm yüzünüze sürün. Yastık kılıfınızı her gün değiştirin ve evvelce ütüleyin. Biraz kaşıntı ve yanma hissi olması olağandır. Bu formda sabaha kadar uyuyun ve sabah yüzünüzü ılık su ile nazikçe yıkayın. Ve yüzünüzü pak havlu ile kurulayın.Bu uygulamaya haftada 2 -3 sefer yapabilirsiniz. Birtakım ciltlerin limona alerjisi olabiliyor. Bu nedenle evvel yüzünüzün küçük bir kısmında deneyerek alerjinizin olup olmadığını öğrenmekte yarar var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.