Çekici Makyaj Nasıl Yapılır ?

Çekici Makyaj Nasıl Yapılır ?

Çekici Makyaj Nasıl Yapılır ?

Makyajın çekici olabilmesi için de yüz hatlarınızın belirginleştirecek şekilde makyaj yapılmalıdır. Parlak bir yüz ya da büyük gözler çekici dudaklar bunları makyajla yapmak mümkündür.Makyaj dikkat çekici yapıldığı zaman çok çekici bir hal almanıza vesile olur.

Vücudunuzun seksi görünmesi için pürüzsüz bir cilt ve nemli olması seksi olmaya yeterli olacaktır. Seksi ve öpülesi dudaklara sahip olmak için doğru makyaj yapmak gerekir. Seksi dudaklar için öncelikle dudak renginden bir dudak kalemi ile dudakların hataları çizilir.

seksi-makyaj

cekici-makyaj

Sonra turuncu renk ve kırmızı karıştırılarak daha öpülesi çekici dudaklara sahip olabilirsiniz. Büyülü derin ve seksi bakışlar için göz makyajınızı doğru bir şekilde yapmak gerekir. Göz makyajı için öncelikle zemin iyi hazırlanmalıdır. Gözaltı morlukları ten renginden bir açık ton kapatıcı kullanılarak kapatılır.

Daha sonra göz kalemi ile gözün iç ve üst kapağı siyah kalemle boyanır. Kirpiklerin en dip kısmından başlayarak kuyruklu ve kalın bir eyeliner çekilir. Eyeliner özellikle daha çekici bakışlar için şarttır.

Daha sonra altın soft farlarla da daha seksi görünmek için olması gerekir.

Kirpiklerin daha uzun dolgun görünmesi için de maskara ile iyice boyanır. Kaşlarınızın araları seyrek ise kaşlarınızın renginden kaş kalemi ile iyice kaşların araları iyice doldurulur.make up makyaj

Kaşlarınızın daha dolu görünür ve gözlerinizin çekiciliği ortaya çıkar. Elmacık kemiklerin parlak görünmesi de seksi görünüş sağlar. Özellikle elmacık kemiklere sürülen şeftali tonları çok etkileyici olacaktır. Cildinizin bronz görünmesi de yine seksi bir hava yaratır çünkü sıcaklığı ateşi hatırlatır.

Ayrıca sıkça dudaklarınıza nemli ıslak rujlardan sürünüz. Islak bir görünüm seksi bir hava yaratır. Ayrıca al yanaklar pembe rujlar bronz makyaj çekici görünmek için olması gereken renklerdir.

Çekici makyajın yanında giydiğiniz kıyafet ve nemli pürüzsüz bir cilt seksi olmanın şartlarıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. fo fo dedi ki:

    I do accept as true with all the ideas you have introduced
    to your post. They’re very convincing and will definitely work.
    Thanks for the post.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.