En Güzel Puf Modelleri

En Güzel Puf Modelleri

Ev dekorasyonunda rahatlığıyla ve şık görüntüsü ile vazgeçilmez parçalardan biri puflardır.

Artık evin pek çok bölgesinde kullanıldığı gibi dış mekanlarda da sıklıkla kullanılan bu ürünler dekorasyonu tamamlayıcı özelliktedir. Puflar pek çok dekorasyon anlayışına göre tasarlanabilirler.

renkli puf modelleri pouf
Klasik tasarım koltuk modellerini tamamlayıcı olarak özellikle kadife ve deri kaplama modellerdir. Deri kaplamalar göze çarpan en büyük yenilik çeşitliliğin artmış olmasıdır. Eski klasik modellerin yanı sıra daha yenilikçi tasarımlarla şekillere de farklı çizgilere gidilmiştir.

 

Geometrik şekillerle birlikte, kalp modelleri, sandık modelleri ve sultan tahtı modelleri tercih edilebilen seçenekler arasındadır. Kadife kaplamlarda ise seçenekler daha fazladır. Renk seçeneğinin fazlalığı sebebiyle klasik ya da daha renkli pek çok mekana uyum sağlayabilen puf modelleri farklı modelleri ile dekorasyonunuza farklı bir hareketlilik katacaktır.

 

Klasik dekorasyonlar için daha çok kırmızı, mor, gri ve siyah renkler tercih edilirken daha spor ve renkli dekorasyonlar için daha açık renkli tasarımlar tercih edilebilir. Tasarımlarda yine geometrik şekillerin yanı sıra küp modelleri, armut modelleri ve kuş yuvası modelleri tercih edilebilir.

renkli pouf puf
Puflar artık yalnızca ev dekorasyonunda değil, dış mekanlarda yani çoğunlukla cafeler de de kullanılır. Özellikle genç nüfusun tercih ettiği kafelerde bahçe dekorasyonu içine yerleştirilen puflar, sağladığı rahatlıkla günün yorgunluğunun da atılmasını sağlar.

 

Bu puflarda da rengarenk tasarımların yanı sıra, hayvan tasarımlı modeller, bilgisayar oyunları ile şekillendirilen modeller ve günün modasını yansıtan sanatçı baskılı tasarımlar tercih edilebilir. Bu puflar şıklığıyla mekan dekorasyonunu tamamladığı gibi rahatlığıyla da fazlasıyla tercih edilen tasarımlardan olacak.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.