Ev dekorasyonunda bilinmesi gereken 4 etkili dokunuş!

Konutunuzun bir müddettir alıştığınız olağan havasını değiştirmek ve dekorasyonuna ufak dokunuşlar yapmak için hem ekonomik hem de kolay 4 …

Ev dekorasyonunda bilinmesi gereken 4 etkili dokunuş!

Konutunuzun bir müddettir alıştığınız olağan havasını değiştirmek ve dekorasyonuna ufak dokunuşlar yapmak için hem ekonomik hem de kolay 4 tesirli formülünü bir ortaya getirdik! İşte konutunuzun havasını değiştirecek kolay dokunuşlarla dekorasyon teklifleri…

Tabloları ön plana çıkarın!

mirror-modern-f

mirror-modern-f

Bir ortamı şahsî hale getirmenin ve şahsî zevkleri ortaya koymanın en pratik ve kolay tekniklerinden biri de tablolardır. Konutunuzun bir duvarına stilinizi söz eden ister sade ister tüm dikkati çeken bir tabloyu kullanabilirsiniz.

modern-mirror

modern-mirror

quarky-mirror

quarky-mirror

4 mevsim çiçekler!

Evinizin ortamını daha sıcak göstermek isteyenler için en sevdiğiniz çiçekleri yahut bitkileri saksıda köşelere yerleştirebilirsiniz! Çiçeğinizin özelliğine nazaran ister cam kenarı ister konutunuzun köşelerine yerleştirebilirsiniz!

mirror-modern-restoration

mirror-modern-restoration

Tarzınızı gösteren kokular kullanın

Her meskenin ve konut sahibinin üslubunu söz eden kokular mevcuttur. Sizi ve eşyalarınızı yansıtan oa parfümleri kullanarak konutunuzun havasını değiştirebilirsiniz! Ekseriyetle konut dekorasyonlarında es geçilen bahislerden biri olan konut kokusu şık dekorasyonlardab biridir.

ideas-modern-restoration-mirror

ideas-modern-restoration-mirror

Pencere kenarlarında aksesuar

Son periyotlarda epeyce tanınan olan uzunluktan camları kapatıp gizlemek yerine cam önlerine büyük mum aksesuarları yahut şampanları ekleyebilirsiniz. Lakin uzunluktan camlar yoksa perdelerinizi açıp cam kenarlarına ufak minimalist mumlar ek ederek cam kenarlarınızda romantik bir hava kazandırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.