Eve Halı Seçerken Dikkat Edilecekler

Eve Halı Seçerken Dikkat Edilecekler

Ev dekorasyonunda halının önemi, özellikle de halı seçiminin önemi çok büyüktür. Evin bütün havasını etkileyen çok önemli detaylar olan halıları seçerken evin genel görünümüne uyum sağlayacak renk desen ve modelde halılar seçmek önemlidir. Yaşama alanlarımızı özel kılan bu elemanların seçimi biraz detaya dikkat edilirse çok kolaydır. Günümüzde yüzlerce farklı firma binlerce çeşit renk desen ve modelde halı üretiyor. Bu ürünleri çeşitlendirerek müşterilerin beğenisine sunuyor. Keyfinize göre ya da evinizin dekorasyonuna göre uyum sağlamayan firmaların ürünlerini seçmek zorunda değilsiniz. Artık internet üzerinden Edirne’den Kars’a halı siparişi vermek mümkün. Birbirine rakip yüzlerce firma var ve hepsi de sizin zevkinize hitap etmek için sürekli yarış halinde.

Ev Dekorasyonunda Halı Seçimi

Ev  ve konsepti ile tam bir bütünlük sağlamak için dikkatli seçilmeleri gereken parçalardan biri olan halılar seçilirken sadece estetik uyumun aranması yeterli değildir, aynı zamanda halıların kolay temizlenmesi, halıların kaliteli iplikten üretilmeleri, düşük polyester oranına sahip olmaları dikkat edilmesi gereken noktalar arasında…

Yüzlerce farklı halı seçeneği arasından tercih yaparken hata yapmamak için halılarınızı hangi odada kullanacağınızı önceden belirlemeniz ve ölçülerini almanız gerekir. Eğer oturma odasına uygun bir halı alacaksanız bu halıyı salonda kullanmanız ya da mutfakta kullanmanız mümkün olmaz. O nedenle hangi odaya halı alacaksanız o odaya uyumlu bir renk desen seçimini öncelikli olarak yapmanız gerekir. Show Roomlar’da sergilenen halıların albenisi çok yüksektir. Müşterilerin Direkt beğenisine sunulan Showroom’larda sergilenen halıların Bu cazibesine kapılarak evin konseptine uygun olmayan halı alma hatasına birçok insan düşüyor. Halı ne kadar güzel görünürse görünsün Önemli olan şey; öncelikli olarak evin konseptine uyum sağlaması olacaktır günümüzde birçok firma halıyı evinize kadar getiriyor evinize seriyor ve halının evinizle  bütünlüğünün sağlanıp sağlanmadığını evinizde görmenize olanak sağlıyor. Bu imkanlardan faydalanabileceğiniz gibi, çevrenizde size uygun bir halı firması yoksa internet üzerinden Türkiye’nin tüm halı firmalarını inceleyebilir ve çözüm odaklı müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Onlara odanızın fotoğrafını göndererek size en uygun halı modelini seçmenize yardımcı olmalarını sğalayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.