Evin her köşesi için pratik düzenleme önerileri

Koçtaş, evlerde dağınıklığa çözüm olacak pratik güzel fikirler sunuyor. Koçtaş’ın sunduğu bu çözümler ile çok daha düzenli ve aranılan her şeyin …

Evin her köşesi için pratik düzenleme önerileri

Koçtaş, evlerde dağınıklığa çözüm olacak pratik güzel fikirler sunuyor. Koçtaş’ın sunduğu bu çözümler ile çok daha düzenli ve aranılan her şeyin anında bulunabileceği bir eve kavuşmak mümkün. Evlerde hayatı kolaylaştıracak birçok çözüm önerisi ve uygulama videosuna Koçtaş YouTube kanalı, Koçtaş Yaşayan Evler Blog ve UZMANTV’deki Koçtaş kanalından ulaşabilirsiniz.

Koçtaş, evlerin daha düzenli olmasını sağlayacak pratik düzenleme önerileri sunuyor. Sadece birkaç adımda evlerindeki dağınıklığa son vermek isteyenler için yüzlerce güzel fikir Koçtaş’ta.

Salon ve oturma odası için düzenleme çözümleri

  • Pek çok elektronik ürünün kullanıldığı salon ve oturma odasındaki kabloların dağınık görünmesini engellemek için kablo düzenleyici kelepçeler kullanılabilir.
  • L köşe ve kablo kanalı ile priz kablolarının dağınık görünmesini engellemek artık çok daha kolay.

Yatak odanız için ne yapabilirsiniz?
  • Yatak örtüsü kullanımı hem alanı daha düzenli gösterirken nevresimlerin tozlanmasını da engelliyor.
  • Makyaj kutusu ve organizerler makyaj masasının dağınık görüntüsünü ortadan kaldıracaktır.

Çocuk odası için çözümler

  • Çocukların sıklıkla oynadığı oyuncakları bir saklama kutusuna, çok oynamadığı oyuncakları ise başka bir saklama kutusuna koyarak dağınıklığın önüne geçmek mümkün. Gerekli olan kutu ve sepet çeşitlerine Koçtaş’tan ulaşabilirsiniz.
  • Çocuk gardıropları için de birçok düzenleme önerisi ve ürün seçeneği mevcut. Örneğin çocukların sıklıkla giymediği giysileri, rafların arkalarına yerleştirerek oluşabilecek dağınıklığı azaltabilir, Ayrıca alanın büyüklüğüne göre ek dolap ve raf sistemleri kullanabilirsiniz.

Çalışma alanlarınızı işlevsel kutularla daha ferah hale getirin

  • Çalışma odasının düzenli olması, daha verimli bir çalışma ortamı sağlar. Hem çalışma masasının hem de kitaplığın düzenini sağlamak için karton kutular ideal seçenekler arasında.
  • Onlarca kitaplık seçeneğine ek olarak kitaplığını dilediği gibi tasarlamak isteyenler ise Koçtaş Youtube hesabından kendin yap kitaplık fikirlerini inceleyebilir.

Mutfak ve banyolar için raflar ve dolap içi düzenleyiciler  

  • Mutfaklarda düzen için, yemek yaparken bir yandan da alanın toplanması büyük önem taşıyor. Koçtaş’ta bulunan raf, sepet, havluluk, kavanozlar gibi mutfak aksesuarları ve dolap içi düzenleyicilerle çok kısa sürede düzenli bir mutfak alanı oluşturulabiliyor.
  • Banyolarda hem depolama alanı sağlayan hem de şık bir görünüm katan banyo dolapları, saklama kutuları, set üstü banyo aksesuarları, duş raf sistemleriyle düzenli bir banyo için tüm çözümleri Koçtaş’ta bulabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.