Göz Farı Modelleri

Göz Farı Modelleri

Her kadın kendi güzelliğine güzellik katmak ister. Her bayan güzeldir. Ama daha güzel en güzel olmak isteyebilir. Bunun için de yardımcı ürünler makyaj malzemeleridir. Teknolojinin ilerlemesi ile makyaj malzemeleri çok fazla çeşit haline gelmiştir. Yani istediğimiz tarzımıza uygun en güzel malzemeleri bulmamız mümkündür. Bayanların gözdesi renkli, parıltılı farlardır. Bu farlar özel günlerimiz de hayat kurtardığı gibi sade far modelleri de günlük hayatımız da farklı bir tarz yaratmamızı sağlayabilir.  Göz makyajı yapılması zor görülen makyaj çeşitlerinden biridir. Göz makyajı yapımın da her kadın zorlanmaktadır. Far sürüm tekniği, uygun kıyafete göre far seçimi gibi sorular kafamız da canlanabilir. İlk olarak şunu söyleyebiliriz. Göz renginize göre göz farı seçmeniz gerekmektedir. Göz Farı Modelleri ne göz atmalısınız.

Mavi Gözler İçin Far Seçimi

Mavi gözler için turuncu, açık kahve, koyu kahve ve gümüş renklerin çok daha fazla yakışacağını belirtmek isteriz. Bu tonlarla yapılan göz makyajınızın sizlere çok daha fazla yakışacağını söyleyebiliriz.

Yeşil Gözler İçin Far Seçimi

Yeşil Ton için ideal renk kesinlikle kırmızıdır. Belki size saçma ya da şaşırtıcı gelebilir. Ama yeşil göze sahip olanların denemesini kesinlikle öneriyoruz. Farkı göreceksiniz.

Kahverengi Gözler İçin Far Seçimi

Kahverengi gözler en çok rastlanan göz rengidir.  Bu renkler de seçenek çok daha fazladır. Pudra pembesi ve mavi başta olmak üzere birçok renk seçeneği vardır. Göz farı renk seçimini yaptıktan sonra sıra sürme tekniğine gelir. Göz farı modelleri ile çeşitleri görebilirsiniz.

Göz Farı Sürme Teknikleri

Göz farı sürme tekniklerin de ilk başta renk seçimi gelmektedir. Renk seçimini yaptıktan sonra tekniklere geçebilirsiniz. En önemli makyaj modeli olarak görülen göz makyajı yapması çokta kolay değildir ama bu tekniklerle çok şık makyaj yapacağınıza eminiz. İlk olarak şekli belirlemeliyiz yani farımızı bütün göz kapaklarımıza mı süreceğiz, yoksa yarım yapak mı ya da eyeliner tarzı uzatabiliriz. Bunlara karar verdikten sonra Göz makyajınıza başlayabilirsiniz. Siz de şık bir görünüme sahip olmak istiyorsanız bu modelleri denemenizi kesinlikle öneririz. Makyaj kadınların imajıdır bunu unutmadan yaptığımız makyajla tarzımızı yansıtacağımızı belirtmek isteriz. Göz farı modellerine baktığınıza göre şimdide Göz Farının Daha Kalıcı Olması İçin Teknikler ve Göz Kalemi Modelleri yazımıza bakmanızı öneririz.

 

 

goz-kalemi-surme-teknikleri-3- enpratikbilgiler.com

goz-kalemi-surme-teknikleri-4- enpratikbilgiler.com

goz-kalemi-surme-teknikleri-8- enpratikbilgiler.com

goz-kalemi-surme-teknikleri-5- enpratikbilgiler.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.