Göz Kalemi Modelleri

Göz Kalemi Modelleri

Göz kalemi çok eski çağlardan gelmekte olup günümüz de hala çokça kullanılan bir moda haline gelmiştir. Makyaj her bayanın vazgeçilmezi haline gelmiştir.  Gün için de bütün gün makyajla dolaştığınızı düşünürsek makyaj ürünlerinin de sağlığımız için çok önemli olduğunu anlayabilir. Göz kalemi direkt gözümüzün içine uyguladığımız bir ürün olduğu için Gözlerimizin alerjik reaksiyonlarını bilmeden kullanmamamız gerekir. Artık birçok marka çok çeşit ürün çıkararak seçeneklerimizi çoğalmıştır. Yani gözlerimizin alerjisi varsa bile kendi gözümüze göre göz kalemi bulma imkânımız yüksektir. Kadınlarımızın en çok tercih ettiği bu ürün kadınlar tarafından da erkekler tarafından da kullanılmaktadır. Göz kalemi gözlerinizi belirginleştirir, büyük gösterir ve bakışınızı değiştirebilir. Amaç gözlerinizi büyük göstermek ise beyaz göz kalemi kullanabilirsiniz. Göz kalemin de çok renk seçeneği vardır. Bu senenin modası halin de yine renkli göz kalemleri birinci sıra da gelmektedir. Göz kalemi modelleri ile fikir alabilirsiniz

Göz Kalemi Sürme Teknikleri

Evet, göz kalemlerinin de teknikleri vardır. Bu teknikleri uygulayarak daha güzel bakışlara sahip olabilirsiniz. Özellikle beyaz tenlilere kahverengi tonlardaki göz kalemlerinin çok yakışacağını belirtmek isteriz. Dumanlı gözlere de sahip olmak istiyorsanız sürdüğünüz göz kalemlerini kulak çubuğu ile dağıtabilirsiniz. Göz kalemi modelleri ile fikir sahibi olabilirsiniz.

Göz Kaleminin Akmaması İçin Neler Yapılmalı?

  • Göz kaleminizle aynı renk olan farı üzerinden geçerek göz kaleminizi sabitleyebilirsiniz.
  • Göz kalemlerinizi kullanmadığınız süre de Buzdolapların da saklamalısınız tabiki yazın sıcakların da bunu kesinlikle yapmanızı öneririz.
  • Göz çevrenize kapatıcı uygulayabilirsiniz.

Bu ipuçlarından yaralanarak göz kalemlerinizi akmasını engelleyebilirsiniz. Gün içinde akan göz kalem ‘i oldukça kötü bir görünüm sağlayabilir. Sizde makyajınızın akmasından şikâyetçiyseniz bilgileri okumanız da fayda olacaktır. Makyajımızda ki en belirgin özelliği yansıtan bu ürünlerin kaliteli modellerini tercih etmelisiniz. Kaliteli model demek en pahalı model demek değildir. Kaliteli model en iyi model demektir. Bu modellere de araştırma yaparak sahip olabilirsiniz. Çeşit çokluyu sayesin de kendinize en uygun ürünü bulacağınıza eminiz. Gözlerinizin en önemli organ olduğunu unutmamanızı ve hassasiyetle ürün seçimleri yapmanız gerektiğini belirtmek isteriz.  Lütfen araştırmadan ürün alımı yapmayınız. Diğer bir yazımız olan Güzel Makyaj Yapma Teknikleri ‘ni okumanızı tavsiye ederiz.

goz-kalemi-surme-teknikleri-2- enpratikbilgiler.com

goz-kalemi-surme-teknikleri-3- enpratikbilgiler.com

goz-kalemi-surme-teknikleri-4- enpratikbilgiler.com

goz-kalemi-surme-teknikleri-5- enpratikbilgiler.com

goz-kalemi-surme-teknikleri-6- enpratikbilgiler.com

goz-kalemi-surme-teknikleri-8- enpratikbilgiler.com

gozler- enpratikbilgiler.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.