Gri Saç Trendi

Gri Saç Trendi

Gri saç modelleri yılın trendi olmuş durumda. 2017’in sonlarına doğru gelen ve bu yıllardır da etkisini sürdürecek olan gri saç trendi son derece ilgi çekici.

Gri soluk bir renk olmasından kaynaklı kullanımı son derece cüretkar. Bu riski alıp saçlarını gri tonlarda yapan kadınların ise birçoğu memnun ve kendinden emin. Ancak soluk bir renk oluğundan kaynaklı sıcak tonlarda makyaj ile tamamıyla bir bütün sağlayabiliyor.

Gri saç rengi de kendi arasında farklı isimler alıyor. Kahverengi gri, siyah gri, sarı gri ve kumral olarak ayrılan tonlar farklı görünüşler elde edilmesini sağlıyor.2016-gri-sac-modelleri

Gri saç modelleri soluk bir ton getireceği için makyaj ile tümleştiği anda sizi eksiksiz bir görünüşe ulaştıracaktır. Bu nedenle makyajsız kullanımı çok da makul olmayacak. Belirgin bir makyaj ile yüzünüzün syetişkin görünümünde kurtulabilir ve gri tonların hem seksi hem de iddialı görünümüne kavuşabilirsiniz.

En çok tercih edilen gri saç tonları ise sarı gri ve siyah gri tonları. Eğer cesaret edemiyor ve de saçınızın bütününe griye boyatmak istemiyorsanız aralara atacağınız ombre görünümü gri tonlar ile yine modanın ucundan yakalayabilirsiniz.

Gri saç modası günden güne popülerliğini arttıyor. Gri saçlar bu kadar moda olmuşken biz de geri kalmak istemedik! Gri saç boyası ile saçların nasıl boyandığını sana açıklıyoruz! En iyi gri saç boyasını keşfederek saçlarına ve ten rengine en uygun gri tonunu bulabilirsin. Gri saç boyası erkek modasında da çok büyük yankı uyandırdı. Sen de ten rengine uygun koyu gri saç boyası, küllü gri saç boyası veya gri kumral saç boyasından birini seç ve evde saçlarını griye boyamaya başla!
Gri saç boyası markalarını her yerde görüyoruz. Gri saçların bu kadar moda olacağına daha önce inanmazdık ama sokak modasında da karşımıza çıkınca artık gri saçların popülerliğine boyun eğmeye karar verdik. En iyi saç boyaları ile gri saçı bizce evde yapabilirsin. Sen de gümüş gri saç boyası ile yepyeni bir görünüme kavuşmak için evde saçlarını griye boyamaya ne dersin? Saçlarını griye boyamaya karar verdiysen öncelikle saçlarını açmaya gerek olup olmadığına bakmalısın. Saçlarının metalik gri tonlarında görünmesini isiyorsan saçlarının açık sarı tonlarında olmasına dikkat etmelisin.

2016-sac-trendi

en-yeni-sac-trendi-gri-saclar
Gri-sac-bob-model

sac-modasi-2016-gri

sac-modelleri-2016-gri

sac-trendi-gri-sac

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.