Hollywood bakımı nasıl yapılır fayfadaları neler cildinizi yenileyin!

“Tüm dünyayı saran Covid- 19 ile birlikte bir süredir cerrahi maske kullanmakla beraber kış aylarının sert rüzgarı cildimizi yıpratmaya başladı …

Hollywood bakımı nasıl yapılır fayfadaları neler cildinizi yenileyin!

“Tüm dünyayı saran Covid- 19 ile beraber bir süredir cerrahi maske kullanmakla birlikte kış aylarının sert rüzgarı cildimizi yıpratmaya başladı. Soğuk havayla beraber cildin kuruduğunu ve cerrahi maskelerle beraber  pek çok cilt probleminin ortaya çıktığını söyleyen uzmanlar cilt bakım temizliğine daha da dikkat edilmesi konusunda uyarıyor. Bu kapsamda bir saat içinde cilt bakımını yapan ve dünyaca ünlü yıldızların tercih ettiği Hollywood Bakımı ile ölü derilere veda etmenin zamanı geldi.”
Cildin daha sağlıklı ve güzel görünmesi için evvela temizliğe ve nemlendirmesine dikkat edilmesi gerekmektedir. Kadın ya da erkek fark etmeden her cilt tipine göre farklılık gösteren ve cildin ihtiyacına uygun bir biçimde uygulanması gerekli olan Hollywood bakımı ise son dönemde bir hayli ilgi görüyor. Cildinizin bütün ihtiyaçlarını kombine bir biçimde  gerçekleştiren medikal bakım işlemi sağlamayı başaran Hollywood bakımının özellikle soğuk havaların etkisi ve kullanmış olduğumuz maskelerden dolayı ortaya çıkan cilt rahatsızlıklarına da iyi geldiğini söyleyen Uzman Estetisyen Nimet Aycan ‘’Özellikle mevsim geçişlerinde cilt bariyerimiz fazlası ile etkileniyor buna ilave olarak kullanmış olduğumuz maskeler özellikle hassas ciltlerde kızarmalara, sivilcelenmelere neden olabiliyor. Bunların beraberinde cilt bakımına değer veren bireyler Hollywood Bakımı ile cilt gereksiniminin hepsini tek seferde karşılıyor. Tüm bayanlar lekesiz, pürüzsüz, nemli bir cilde sahip olmak istiyor. Bunun için evvela cilt temizliğine önem verilmesi gerekmektedir’’ ifadelerinde bulundu.

Pürüzsüz Bir Cilde Sahip Olmak Mümkün

İçindekiler

Cildi temiz tutmak ve derinlemesine temizlemek, pürüzsüz bir cildin kaçınılmaz yolu olarak bilinmekte. Sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüme sahip olmak için belli rutinlerin düzenli bir biçimde uygulanması gerektiğini belirten Aycan ‘’ Her cilt tipi için uygulanmakta olan bu bakıma başlamadan evvel ciltteki ölü derinin derinlemesine temizlenmesi gerekmektedir. Bu sırada vakum sistemi ile temizlik uygulaması yapılıyor. Ardından tek seansta uygulanmakta olan pek çok teknik ile tüm cilt bakımınız yapılıyor. Özellikle lekeli ciltlerde iyi neticeler alıyoruz. Kan dolaşımı hızlandırarak ince çizgileri açıyoruz ve çok etkili sonuçlar alıyoruz. Bu bakımlar gerçekleştirilirken cilt yapısı bozulmamalı, bu nedenle kişilerin gidecekleri merkezlerde profesyonel kişiler tarafından uygulama yaptırmalarını öneri ediyorum’’ dedi.Faydaları Saymakla Bitmiyor

Hollywood Bakımı, pek çok cilt problemlerine çare olurken yararları da saymakla bitmiyor. Bu bakımın acısız, ağrısız ve pek çok probleme çözüm yolu olduğunu söyleyen Aycan ‘’ Hollywood bakımı cildi yağdan, siyah noktalardan arınmasını sağlar. Cildin alt katmanlarına verilen serumlar ile akne-sivilce bakımını, tıkalı gözenek bakımını yaparken ciltteki ince çizgilere ve kırışıklıklara da etki eder. Böylelikle ciltteki renk tonu da eşitlenerek cildin, kaybettiği nem ve esneklik geri kazandırılarak canlı, pürüzsüz bir görünüme sahip olunur. Kadın erkek fark etmeden her kişiye uygulanabiliyor ve gözle görülür sonuçlar elde ediyoruz’’ dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.