Kalıcı fondöten etkili cilt bakım uygulaması!

Cilt bakım usullerinin yeni gözdesi olarak karşımıza çıkan yüz mezoterapisi çeşitli mineraller ve vitaminlerin karıştırılması ile elde edilen …

Kalıcı fondöten etkili cilt bakım uygulaması!

Cilt bakım usullerinin yeni gözdesi olarak karşımıza çıkan yüz mezoterapisi çeşitli mineraller ve vitaminlerin karıştırılması ile elde edilen cildi bebek üzere yapan karışımı küçük iğneler aracılığıyla cildin alt ve üst kısımlarına uygulanmakta olan bir cilt bakım yoludur. Pekala yüze uygulanmakta olan mezoterapi acıdır mı cilde nasıl uygulanır, kimler mezoterapi yaptırabilir? İşte mezoterapiye dair tüm merak ettiklerinizi elmaelma.Com sayfasında bulabilirsiniz!

Yüz mezoterapisi nedir?

İçindekiler

Yüze uygulanmakta olan mezoterapisi cildi yenileyen hyaluronik asitler vitaminler ve mineraller ile ilaçların küçük ölçüde karıştırılarak cildin içerisine ve altına doğrudan verilmektedir. İlaçların ölçüsü çok az olduğu için ciltte rastgele bir yan tesir oluşmasına engellenmektedir. Bilhassa cildin erken kırışması ve sarkma durumlarına karşılık tedbir almak için doğal ve faydalı bir prosedürdür. Cilde ufak iğneler ile ihtarda bulunarak ciltteki kolajen ve elastin üretimini arttırmaktadır.

Nasıl uygulanır?

Yüz mezoterapisinde (mezolift) uygulama öncesinde cilt dezenfekte edilerek temizlenir. Cilt süreç görmeden evvel anestezik krem uygulanabilir. Çeşitli vitamin ve minerallerle elde edilen karışımı küçük iğneler ile cilt içerisine ve üstüne uygulama süreci yapılır.

Hangi durumlarda mezoterapi uygulanır?

Eğer kişinin cilt yapısı donuk ve parlaklığını yitirmiş mat bir cilde sahipse, ciltte sarma üzere elastikiyetini kaybetmişse, cildin yaşlanmasını önlemek için, ciltte günlük ağır temponun oluşturmuş olduğu yorgun manzarayı silmek için, sigara içenlerin cildinde oluşan ziyanları engellemeye yönelik tedavi,

Özellikle yaz mevsiminde ağır olarak gelen güneşin ziyanlı ışınlarına karşılık tedbir almak için, Cildinde sivilce lekeleri ve izlerinnden kurtulmaya yönelik tedavi, ciltteki çatlaklardan kurtulmak için kullanılıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.