Kaş kaldırma uygulaması nasıl yapılmaktadır özel üretilmiş iplerle yapılmaktadır!

Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Hakan Yüzer mevzu ile ilgili bilgiler verdi.Yüz tabirinin en kıymetli belirleyicisi kaşlardır.Yüz cildi yaşın …

Kaş kaldırma uygulaması nasıl yapılmaktadır özel üretilmiş iplerle yapılmaktadır!

Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Hakan Yüzer mevzu ile ilgili bilgiler verdi.Yüz tabirinin en kıymetli belirleyicisi kaşlardır.Yüz cildi yaşın ilerlemesi ve genetik yatkınlıklara bağlı olarak vakitle gevşemeye ve sarkmaya başlar.Bu yaşlanma belirtileri en erken ve en besbelli olarak göz etrafında meydana gelir.Kaşlarda gelişen sarkma da bunlardan biridir.Düşük kaşlar bireye yorgun,mutsuz ve yaşlı görünüm verir.

Kaşlarda sarkma çoğunlukla 35’ten sonra başlar

Kaşlarda oluşan sarkma çoğunlukla 35 yaşından sonra başlar.Ancak genetik yapıya bağlı olarak yan kısımları düşük kaş yapısına sahip bireylerde vardır.Ancak bu can sıkıcı durumdan kaş kaldırma uygulaması ile kurtulmak mümkün..Kaş kaldırma uygulamaları tek başına yapılabileceği üzere, göz kapağı yahut yüz germe ameliyatlarıyla birlikte de gerçekleştirilebilir.

Organik özel üretilmiş iplerle asılmaktadır

Op. Dr. Hakan Yüzer kelamlarına şöyle devam etti ; Kaş kaldırma uygulaması ,eriyebilen organik özel üretilmiş asıcı iplerle yapılmaktadır. bu ipler beden ile uyumlu organik ,eriyebilen iplerdir. Kaş köşesini dışa çekme ,düşük kaşları alına asma ,göz dış köşesini dışa üst çekme ve badem göz tabiri verme, üzere maksatlar ile yapılmaktadır. Op. Dr. Hakan Yüzer son olarak kelamlarına şunları ekledi; Uygulama sürecin içeriğine nazaran 15-30 dakika sürmektedir.Ertesi gün olağan hayata geri dönülebilmektedir.Uygulama lokal anestetik kremler ve lokal anestezi enjeksiyonları gereksinime nazaran yapıldıktan sonra ağrısız bir süreçtir.Uygulama kalıcılığı 6 ay ile 2 yıl ortasındadır. Kullanılan ip ölçüsü ,cinsi ve kişinin genel yapısı bu müddet ile ilgilidir. ilerde tekrar yapılma talihi vardır.Alın yada kaş ortası dolgulara nazaran daha inançlı olup ,ameliyata bağlı oluşabilecek riskleri içermez .

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.