Kelebek Mobilya Modelleri

Kelebek Mobilya Modelleri

Kelebek mobilya geçtiğimiz yıllarda Doğtaş’ın da sahibi olan Doğanlar holding tarafından satın alınmış ve gerek ürün portföyü gerekse tasarımlarında büyük bir yeniliğe gitmiştir. Kelebek mobilya modelleri ve fiyatları bu yeniliğin ardından çok daha cazip hâle gelmiştir. Ülkemizin mobilya devi olan Doğtaş’ın yaptığı bu katkı kelebek mobilya müşterilerini çok mutlu etmiştir. Mobilya almayı düşünenler artık kelebek mobilyaya uğramadan karar vermemelidir. Sunduğu geniş ürün yelpazesiyle her beğeniye uygun ürünlerin bulunabildiği kelebek mobilya mağazaları hemen hemen tüm şehirlerimizde bulunduğundan tüm vatandaşlarımız için en sevilen mobilya markalarından biridir. Satış sonrası sunduğu destek hizmeti ise el değiştirmesinden sonra tüm müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.

Oturma Odanızda Kelebek

Günün yorgunluğunu atmak biraz olsun rahatlamak için en güzel yöntemlerden bir tanesi ailenizle vakit geçirmektir. Peki bu vakti geçireceğiniz oturma odası için kelebek mobilya neler vaad ediyor? Oldukça modern ve Avrupai çizgilerle oluşturulmuş koltuk takımları genellikle açık renklerle kaplanmış.  Açık renklerin insanın dinlenmesine yaptığı katkı bir çok tıbbi çalışmayla ispatlanmıştır. Yani kelebek mobilya sizi sadece rahatlığıyla değil renkleri ile de dinlendirmeyi hedeflemiş. Eğer ailenizle daha yakın oturmak isterseniz köşe takımlarına bakmadan geçmeyin. Hatta geniş bir salonunuz varsa köşe takımı ile kombin yapabileceğiniz çok sayıda koltuk da kelebek mobilya ürün yelpazesinde. Akşamlarını bir şeyler atıştırarak şenlendirmeyi sevenlerdenseniz sehpalara ihtiyaç duyacaksınız demektir. Kelebek mobilya sehpa modelleri açısından da oldukça zengin. Gerek orta sehpa gerek köşe sehpa gerekse zigon sehpa konusunda size bir çok farklı ürün sunan bu mobilyalarda kullandığı farklı renk seçenekleri ile her oturma grubuna uydurulabilecek çeşitliliği sağlamış durumdadır.

kelebek-oturma-salon-odasi

 

modern-salon-kelebek

 

salon-takimi-modelleri

 

Yatak Odalarında Kelebek

Kelebek mobilya çocuk ve genç odalarında da sunduğu çeşitlerle gözde mobilya markalarındandır. Çeşitli zevklere hitap eden tasarımları gençlerin de kalbini kazanacaktır. Çalışma masasından bazaya  gardolabından yatağa kadar herşeyi büyük bir özenle hazırlayan kelebek mobilya ranza modelleri ile de çocuk odasında yeteri kadar yeri olmayan aileleri düşünmüş. Yatak odalarında da titiz bir tasarım çalışması yürüten firmanın özellikle yatak başlıklarını mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz. Bu denli şık çalışmalar sizin de yatak odanızın tüm havasını değiştirebilir.

2016-yuvarlak-Yatak-Odasi

 

2016-yuvarlak-Yatak-Odasi-1

 

modern-yatak-odasi-takimi

 

yatak-odasi

 

Yemeğiniz Kelebek İle

Rahat sandalyeleri çeşitli ebatlardaki masaları ile yemek yerken harika hissettirecek mobilyalar kelebek mobilyanın yemek odası takımlarında. Kataloğu incelediğinizde siz de gördüğünüz ince ve şık tasarımlara hayran kalacaksınız. Kelebek mobilya kitaplık modelleri de bir çok bilgin tarafından kitap medeniyeti olarak adlandırılan medeniyetin varisleri olan bizler için harika birer ürün olarak seçim yapmayı zorlaştırıyor. Yine tv üniteleri modellerinde de kitap rafları barındıran kelebek mobilya kitap kurtları için çalışmış gibi görünüyor. Bunun dışında gazetelikten aynalara kadar geniş bir aksesuar seçeneği sunan firma müşterilerine küçük dokunuşlarla odalarının tasarımına orjinallik katma şansı sunuyor.

yemek-takimlari-2016

 

yemek-odasi-takimlari-2016

 

kelebek-yemek-odasi-takimlari

 

farkli-kitaplik-modelleri

 

kitaplik-modelleri-elips

 

klasik-kitaplik

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.