Kış Aylarında Hangi Renk Ojeler Daha Canlı

Kış Aylarında Hangi Renk Ojeler Daha Canlı

Kış oje renkleri seçimi oldukça önemli bir konudur. Ojeler bayanlar tarafından oldukça fazla kullanılan bir kozmetik ürünüdür. Sürülen ojeler ile birlikte eller daha güzel ve daha bakımlı görünmektedir. Ojeler el güzelliği için sürüldüğü gibi tırnak bakımı içinde oldukça fazla kullanılmaktadır. Tırnak yeme hastalığı olan kişiler için acı ojeler, tırnak kırılmasını çok fazla yaşayan kişiler için özel yağları içinde barındıran ojeler bulunmaktadır.

Firmalar ise her rengi içerisinde barındıran ojeleri müşterilerine sunmaktadır. Bunun dışında ise ojeler her zevke hitap etmektedir. Mat oje ve parlak oje olarak çeşitleri bulunmaktadır. Bayanlar kıyafet kombinlerini sürdükleri bu renkli ojeler ile birlikte tamamlamaktadırlar.

Ayrıca sürülen bu ojeler çeşitli yapıştırmalar ile birlikte göze daha çok hitap eden bir hale getirilmektedir. Her mevsime uygun farklı oje renkleri kullanılmaktadır. Yaz aylarında canlı ve insanın içini kıpırdatacak, yaz mevsiminin enerjisini hissettirecek rengârenk ojeler tercih edilmektedir.  Yaz aylarında ise oldukça canlı renkler tercih edilirken, kış aylarında ise daha soğuk ve soluk renkler tercih edilmektedir.

kis-oje-renkleri

                                          kış oje renkleri

Kış aylarında oje seçimi ise oldukça önemli bir konudur. Bunun nedeni ise kış ayları oldukça karlı ve soğuk geçmektedir ve oje seçimi de bu aya uygun olmalıdır. Ayrıca canlı renkler ise bu mevsimin ağırlığına pek uymamaktadır. Kış aylarında ise kırmızı ve bordo renk ojeler fazlasıyla kullanılmaktadır. Siyah ve gri renkler de oldukça fazla tercih edilmektedir. Bunun dışında ise kış aylarında koyu renk tonuna sahip olan ojeler vazgeçilmez olmaktadır.

Kış Oje Renkleri

Klasik oje renklerinden vazgeçmek istemeyenler için hem yaz hem de kış mevsiminde tercih edebileceğiniz kırmızı oje rengi.  En çekici ve seksi oje renkleri arasında yer alan kırmızı oje, sürmeden önce küt törpüleme tekniğini uygulayın. Ayrıca ojeyi iki kat sürerek daha yoğun ve parlak bir görüntü elde edebilirsiniz.Tırnak ile aynı rengin oluşmasını sağlamayı başaran şeffaf oje, yaz aylarında hem şık hem de mat bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Ama şeffaf oje tercihi denemeden önce muhakkak tırnak üstünde yer alan pürüzleri iyi bir biçimde törpüleyin.

Özel günlerde ve davetlerde sıkça tercih edilen oje renklerinden Mavi Oje, ortamda göz alıcı olmanızı sağlayacak… Mavi renk ojenin daha sanatsal bir hale gelmesini sağlamak amacıyla üzerine yıldız, kalp, çiçek gibi küçük desenler çizebilirsiniz.

Sıcak mevsimlerin en güzel oje renkleri listemizde çok fazla kullanılmasa da tırnaklarınızda ve stilinizde büyük farklılık yaran su yeşili rengi… Özellikle bronz tene çok fazla yakışan Su yeşili, giydiğiniz açık renkli kıyafetlerle de bir hayli uyumlu olacaktır.

Listemizde yaz aylarında sürülmesi gerekli olan en iyi oje renklerinden Nar Rengi, elinizi ön plana çıkartacak güzel bir tercih… Üzerine doğa ile alakalı küçük desenler çizerek ojenin görünüşünü değiştiren daha hoş bir hale getirebilirsiniz.

Kışın simgesi haline gelen Bordo oje rengi, aynı şekilde tırnaklara sürülen en güzel oje renkleri arasında da yerini alıyor. İçerisinde kahverengi tonları bulunduran Bordo, aynı zamanda seksi kırmızı renginin de etkilerini içerisinde barındırmaktadır. Sizlerde trend oje renklerine kendinizi uydurmak isterseniz bordo oje rengi tercihleriniz arasında olmalı.

Klasik oje renklerinden olsa da, her dönem mutlaka en çok tercih edilen oje renklerinden olan Siyah renk oje, ışıklı ortamlarda tırnakların parlak görünmesini sağlar… Siyahtan vazgeçemiyor ama tonunu azaltmak istiyorsanız farklı serpintiler ya da çizimler ile daha hoş görüntülerde elde edebilirsiniz.

2000’lerin en popüler oje renkleri arasında yer alan Beyaz renk oje, çağımızda tekrardan eski trend günlerine geri dönüyor. Kumral ten rengine sahip ve uzun tırnaklarda daha hoş duran beyaz oje, özellikle kış aylarında herkezin ilgisini üzerine çekecek bir tercih.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.