Kıvırcık saçlara özel en iyi şampuan önerileri 2021

Kıvırcık saçların parlak ve canlı görünmesi için her zaman iyi bakım yapmak gerekir. Bu bakım hem kıvırcık saçların daha kolay şekillenmesini …

Kıvırcık saçlara özel en iyi şampuan önerileri 2021

Kıvırcık saçların parlak ve canlı görünmesi için her zaman iyi bakım yapmak gerekir. Bu bakım hem kıvırcık saçların daha kolay şekillenmesini sağlayacaktır. Peki kıvırcık saçlar hangi şampuanı kullanmalı? Kıvırcık saçlar için şampuan var mı? Tüm detaylarıyla yazımıza göz atabilirsiniz…

Kıvırcık saç, kolay kolay şekil almayan aynı zamanda sık sık kabarık görünerek can sıkıcı bir hale dönüşebilir. Banyo sonrasında tarama işlemi yapıldığı halde karışması kolay olan ve bakım konusunda ustalık gerektiren kıvırcık saç, cansız ve yıpranmış görünebilir. Bu yüzden kıvırcık saçlara sahip olan kişiler saçlarını yıkarken, oldukça dikkat etmeli ve saça zarar veren sülfatın mutlaka kullandıkları şampuanlarda bulunmamasına özen göstermelidir. Kullanacağınız herhangi bir şampuan kıvırcık saçların kontrol alamayacak bir duruma gelmesini sağlayacaktır. Kozmetik dünyasında da ürün çeşidi az bulunan kıvırcık saçlara özel şampuanları mercek altına aldık. Hem saça bakım yapacak, hem de daha parlak ve canlı görünmesine yardımcı olacak kıvırcık saç şampuanların incelemesi için haberimizin detaylarını inceleyebilirsiniz.
KIVIRCIK SAÇLAR HANGİ ŞAMPUANI KULLANMALI?

 1- Milkshake Curl Passion Kıvırcık Saçlar İçin Şampuan / 114,00 TL

Parlak ve sağlıklı buklelere sahip olmak isteyenlere müjde! Özel vitaminler barındıran bu şampuan, saçların ihtiyacı olan nemi ilk uygulamada karşılar. Aynı zamanda saçları parlak ve yumuşak yaparak, saçı yıpratmadan nazikçe temizler. Aynı zamanda bu şampuan, günlük kullanım için oldukça uygundur.

 

 

 
2-Kerastase Bain Oleo Curl – Kuru ve Kıvırcık Saçlar için Şampuan / 60,00 TL

Kıvırcık saçlar için özel olarak geliştirilmiş formülü sayesinde, saçın ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineralleri barındırır. Sağlıklı ve canlı görünen kıvırcık saçlara kavuşmak, bu şampuan sayesinde çok zor değil. Tek yıkamada bile etkisini gösteren bu şampuan, içerinde bulunan yoğun miktarda gliserin ile saçın nemlendirilmesine yardımcı olur. 

 

 

3-Kerastase Discipline Curl Ideal Cleansing Conditioner Şampuan / 104,00 TL

Yoğun kıvamı olan bu şampuan, saç derisine masaj yaparak uygulandığında muhteşem sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Hem kokusu hem de kremsi yapısıyla kullananlar tarafından çok beğenilen bu şampuan , saçı besleyerek kolay şekilde taramaya da yardımcı oluyor.

  

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.