Kızları Kendine Bağlama Yolları

Kızları Kendine Bağlama Yolları

Erkeklerin her zaman sorun ettiği aklına takılan soruları ile bir şey yapamayan erkekler , kızların ne istediklerini bilemedikleri ortadır . Kızları anlamak ve onların ne istediklerini çok iyi bilmeniz adına sizlere güzel bir içerik hazırladık ve kızları kendine bağlama yolları için hazırladığımız makaleyi en ince detayına kadar okumanız gerekmektedir.

Kızları kendine aşık etmek istiyorsanız ve ya kendinize bağlamak istiyorsanız saç bakımınıza , giyinişinize , kendinize özen göstermelisiniz . Karşınızda ki kızı daha önce hiç tanımıyor olabilirsiniz ya da sevgiliniz de olabilir eğer karşıdanızda ki kişiye saygınız var ise karşınızda ki kişiyi kendinize bağlamak istiyorsanız mutlaka giyinişinize , saç şeklinize ve bakımınıza , tüm vücudunuzun bakımına özen vermeli aksi taktirde dağınık ve özensiz bir şekilde buluşmaya giderseniz , bağlamak istediğiniz kız sizinle tekrar buluşmak istemeyebilir hatta tekrar görüşmek bile istemeyebilir veya başka sorunlar doğurabilir.

 

Kızlar bütün olarak düşünmek yerine ince detayına kadar düşünürler , küçük bir soruna bile ağlayabilen duygusal varlıklardır. Bu yüzden kızlara karşı daima nazik ve kibar davranmanız gerekmektedir. Sürekli buluşmaya başladıysanız aynı kıyafetler yerine farklı kıyafet kombinleri ile çıkabilirsiniz. Arada normal stlinizden çok fazla uzaklaşmadan farklı stiller deneyebilirsiniz örnek verecek olursak bir gün klasik kıyafetler ile gidiyorsanız diğer bir gün spor kıyafetler ile gibelirsiniz anca fosforlu 50 kuruş ver lan tirrrekler gibi değil bu spor kıyafetlerde . Sizin ne kadar kıyafet ve giyime özen verdiğinizi anlasın. Erkeklerin makyajı saçları olduğu için saç bakımınıza önem vermelisiniz. Son moda da kullanılan saç şekillerini kullanabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.