Kolay ve Şık Saç Modelleri 2021

Saç modelleri 2021, dağınık ve salaş şekiller, sıcak renklerle hazırlanıyor. Yeni sezonda kahve tonları ve özellikle Türk Kahvesi rengi en moda …

Kolay ve Şık Saç Modelleri 2021

Saç modelleri 2021, dağınık ve salaş şekiller, sıcak renklerle hazırlanıyor. Yeni sezonda kahve tonları ve özellikle Türk Kahvesi rengi en moda saç renkleri arasında yer alıyor. Uçuk renklerin, beyaz ve grilerin yerine kadınsı ve sempatik tonlarda renklendirilen saç modelleri kullanılıyor. Pratik şekilde yapabileceğiniz trend saç modelleri şu şekildedir;

Saç Modelleri 2021

  • At Kuyruğu

Kadınların en dişi halini sunan ve cesur bir görünüm veren at kuyruğu modeli sezonun en favori saç stilleri arasında yer alıyor. Fakat kuyruklar bu sene tam tepeden değil hafif arka kısımda ve oldukça kabarık şekilde bağlanıyor. Krepe yapılarak toplanan at kuyrukları, hafif dalgalı ve dağınık görünümde sokak modasına eşlik ediyor.

2021 Saç Modelleri
  • Dağınık Topuz

Spontane yaşam tarzına vurgu yapan ve her sene en favori modeller arasında olan dağınık topuz modelleri, aksesuar eklentileri ile daha eğlenceli olarak sunuluyor. Saç bantları, fular çeşitleri, fiyonklar ve sevimli tokalarla renklendirilen dağınık topuzlar, dalgalı saçlarla kullanılıyor. Havalı topuz modeli, sezonun trendleri arasında.

şık saç modelleri 2021
  • Akan Dalga Fönü

Kalın fırça fönü olarak bilinen ve çok hafif bukleler veren dalgalı saçlar, 2021 saç modelleri arasında en hit stillerden biri. Orta boy ve uzun saçlarda sıklıkla kullanılan ortadan ayrık dalgalı saç modellerinde kabartmadan kullanım sağlanıyor. Kahve ve bronz tonlarında ışıltılar, sıcak renklerle yeni sezon saç modelleri kadınlara ekstra güzellik katıyor.

saç modelleri 2021
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.