Konfor ve Yaratıcılık 2021 dekorasyon trendleri

Yeni yıl hayallerimizi hayata geçirmek için güzel bir başlangıç. Değişime evimizden başlayabiliriz. 2021 için trend tahminleri ve stilleri de …

Konfor ve Yaratıcılık 2021 dekorasyon trendleri

Yeni yıl hayallerimizi hayata geçirmek için güzel bir başlangıç. Değişime evimizden başlayabiliriz. 2021 için trend tahminleri ve stilleri de ortaya çıkmaya başladı. Dolayısıyla evinizi veya çalışma ortamınızı daha şık hale getirmek için bu trendleri ve dekorasyon düşüncelerini baz alabilirsiniz. 2021 senesinde işlevsellik ön plana çıkacak ve bazı alışkanlıklarımız yerini bambaşka trendlere bırakacak gibi görünüyor.

Son senelerde, ev dekorasyonu söz konusu olduğunda pek çok stil trend oldu, ancak çoğunlukla tek istediğimizin, rahat ve huzurlu hissettiren bir ortam. Yaşadığımız mekanı konforlu ve çekici kılmak için sizi yansıtan stili bulmak o kadar da zor değil. Bu sebeple 2021 ev dekorasyonu, her odasında önceliği sizin konforunuza veren ama estetikten de ödün vermeyen yeniliklere kapılarını açıyor.

Doğallığı evinize taşıyın
Yeni senede, içerisinde rahat hissedeceğiniz, sade, düz ve yalın çizgilere sahip stiller ilk planda olacak. Ahşabın, mermerin, denizin doğallığı evinize geliyor. Deniz vurgusu yapan mavi tonlarının beraberinde, krem ve pastel renklerin hakim olacağı 2021, size dingin bir ortam ve yenilenme fırsatı sunuyor.

Keskin hatların çekiciliği yaşam alanlarınızda

Doğallığın yanı sıra, geometrik şekiller vazgeçilmez parçalar haline gelecek. Dikdörtgen, kare gibi keskin mobilyalar ve yuvarlak objeler dekorasyon modasının temelini oluşturuyor. Ayrıca, yuvarlak hatlı mobilyalar, aynalar veya geometrik şekillere sahip objeler evinize sofistike bir hava katacak.

Metalin ışıltısı devam ediyor

2021 yılında iddialı metal detaylar da popülaritesini koruyacak. Rose metal ve altın ışıltısını birçok tasarımda ve tamamlayıcı ürünlerde görmeye devam edeceğiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.