Lahana Suyu İle Diyet

Lahana Suyu İle Diyet

Lahana suyu ile diyet yapmak veya lahana diyeti yapmak kolay yoldan ve kısa zamanda kilo vermenizi sağlayacak bir yöntemdir. Özellikle Kış mevsiminde ve bahar mevsimlerinde  pazarlarda bol bol rastladığımız lahananın tüketimi vücut için son derece yararlıdır. Lahanaların en dış yaprağının faydaları üzerine neredeyse saatlerce konuşan ünlü Kimyager Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu lahana tüketimine daha fazla ağırlık vermemiz konusundaki farkındalığımızı geliştirmiştir. Lahana diyeti Lahana suyu diyeti ile insanların kilo vermesi zayıflaması vücutta birikmiş olan toksinleri atması fazla suyu vücuttan tahliye etmesi mümkündür. Vücudun en büyük düşmanları olan ödem ve toksinlerin vücuttan atılması için en doğal yollardan biri olan Lahana suyu tüketmek son zamanların trendi haline gelmiştir.

Sağlığımızı ciddi bir şekilde tehdit eden ödem toksinler vücutta serbest radikaller birer zehir olarak vücudumuza ağırlık yapmakta ve sağlığımızı bozmaktadır. Bunlardan kurtulmanın yolu doğal olarak Lahana suyu diyetini uygulamaktır. Son derece estetik bir yapıya kavuşmanıza yardımcı olacak olan Lahana suyu diyeti ile 1 haftada 3 kilo vermeniz mümkündür. Vücudunuzun yeniden forma kavuştuğunu gözlerinizle gördükten sonra aynalarla yeniden barışacak ve bu diyetin kalan süresini zorlanmadan bitireceksiniz.

Lahana suyu diyetini yapmak için çok özel ölçümlere milimetrik hesaplamalarla gerek yoktur. Burada yapacağınız şey lahana yapraklarını kaynatmak ve suyunu içmektir. Bilimsel olarak da en son yıllarda yapılan araştırmalar lahana suyunun faydalarını ortaya koymaktadır. Vücudun bağışıklık sistemini güçlendiren lahana suyunun vücut direncini de yükselttiği artık bilinmektedir.

Aşırıya kaçılmadığı takdirde Lahana suyu kısa zamanda kilo vermenizi sağlar. Lahana suyu diyeti için ilk beş gün boyunca sabah ve akşamları birer bardak lahana suyunu içmek bir sonraki günlerde bu oranı günde bir bardak seviyesini düşürmek yeterlidir. Bütün diyetlerde olduğu gibi lahana diyetinde şeker tuz ve ekmek tüketimi yasaktır. Diyetin desteklenmesi için günlük egzersizlere başlanması gerekmektedir. Protein desteği için ızgara beyaz et tüketimi ile kendinizi şımartabilirsiniz. Bol lifli sebze ve meyvelerin tüketimi bu diyette serbesttir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.