Makyajı Daha Etkili Kullanmak

Makyajı Daha Etkili Kullanmak

Kadınlar olarak sürekli makyaj yapmak , güzelliğimizi ön plana çıkarmak için çeşitli cilt bakım teknikleri kullanırız. Zamanımızın büyük bir bölümünü güzelliğimizi ön plana çıkarmak için çeşitli Yollar deneyerek geçiririz. Biz kadınların çok daha ince ruhlu olmalarından kaynaklı bu davranışımız ve çabamız biraz daha profesyonel makyaj teknikleri ile boşa gitmiş olmaz. Şüphesiz bütün kadınlar makyaj yapar. Makyajın en belirgin ve ortak özelliği ise rimel dokunuşlardır. Makyaj konusunda uzmanlaşmak için ve en iyi, en etkili makyajı yapmak için sürekli yeni teknikleri araştırırız. Hem zamanı kısaltmak hem de en etkili makyajı yapmak için makyaj püf noktaları imdadımıza koşuyor. Bu günkü yazımızda sizlere çeşitli makyaj tekniklerini vermek istedik.

Etkili Bakışlar

Bakışlar biz kadınların en etkili silahı. Kalbimizdeki duyguları en iyi dışa vuran araçlar gözlerimizdir. Kalbimizdeki hisleri-duyguları yansıtmak için mesajı tam olarak verecek etkili bakışlara ihtiyacımız var. Etkili bakışlar için etkili maskara yapmak şart. Maskaradan önce kirpiklerimizi kıvıralım ve maskarayı yukarıdan aşağıya değil, aşağıdan yukarıya doğru yapalım. Neden mi? Çünkü maskarasız kirpik istemiyoruz ve bu dönüşümden bütün kılların istifade etmesini istiyoruz da ondan.

Kirpiklerim Çok ince

Zararı yok. Kirpikleri kalınlaştırmak için biraz zamana ihtiyaç var. Maskara ile kalın bir görünüm sağlanabileceği gibi, badem yağı kullanarak kalın kirpiklere kavuşmak hayal değil. Her gece ince kirpiklere badem yağı sürmek ve bunu bir ay devam ettirmek, daha kalın kirpiklere kavuşmamızı sağlayacaktır.

Kaşlarım çok ince

Yine zararı yok. Kaşları kalınlaştırmak için biraz zamana ihtiyaç var.Kalın kaşlara sahip olmak için , badem yağı kullanarak kalın kaşlara kavuşabilirsiniz.Her gece kaşlarınıza badem yağı sürmek ve bunu bir ay devam ettirmek, daha kalın kaşlara sahip olmamızı sağlayacaktır.

Gözlerim Çok Küçük

Daha büyük-iri gözlere kavuşmak için makyajın büyüleyici değişim gücünden faydalanın. Maskaranızı dipte bulunan kirpiklere uygulayın ve daha iri gözlere kavuşun. Bu hile ile olduğundan daha büyük görünen gözlere sahip olabileceğiniz gibi delici bakışlara da kavuşabilirsiniz. Etkileyici bir bakış sağlamak için kirpikler ve kaşlar çalışma alanları…

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.