Modalife Mobilya Modelleri

Modalife Mobilya Modelleri

Ülkemiz ekonomisinde en büyük sektörlerden biri olan mobilya sektöründeki firmalarımız ile  Dünya’nın en önemli mobilya üreticisi ülkelerinden birisiyiz. Dış ticaret konusunda artı veren nadir sektörlerimizden olan mobilya sektöründe firmalarımız Dünya’nın en kaliteli ürünlerini bizlere sunuyor. Modalife Mobilya da bu sektörün önde gelen şirketlerinden birisidir. Modalife mobilya şubeleri müşterilerini en güzel ürün ve fiyat seçeneklerini sunmak için bekliyor. Ülkemizde 150 mağazası bulunan Modalife Mobilya internet sitesi üzerinden sunduğu online müşteri hizmetleri modülü ile şubesi bulunmayan şehirlerde yaşayan vatandaşlarımıza da hizmet sunmaya çalışmaktadır.

Düğün Yapacaklara Uygun Paketler

Modalife mobilyanın en çok tercih edilme sebeplerinden biri sunduğu düğün paketleri. Modalife mobilya düğün paketleri; yatak odası, yemek odası ve koltuk takımlarının birleşmesiyle oluşuyor. 3000 liradan başlayan bu paketler düğün arefesindeki çiftlerimizin ekonomilerini yormadan evlerini düzmelerine yardımcı olmaktadır. Bu paketleri size sundukları şekliyle seçebildiğiniz gibi ayrı ayrı takımlardan da kendi kombininizi yapabilirsiniz. Türk Standartları Enstitüsü ve kalite güvence belgelerini şube ve internet sitesinde sergileyen firma tüm ürünlerine iki yıl garanti sunmaktadır.  Modalife, bir çok firma gibi ücretsiz nakliye ve montaj hizmeti de vermektedir. Sunduğu model ve fiyat çeşitliliğiyle herkese uygun mobilyalar barındıran firma sunduğu indirim imkanları ile de müşterilerinin gönlünü kazanmaktadır. 2016 tasarımlarında yemek odaları için temizliğin ve zerafetin sembolü beyaz renk ağırlıklı modelleri piyasaya süren firma bu konuda hassasiyeti genetik olarak kazanan hanım müşterilerinin kalbini çoktan fethetmiş durumdadır.

Yatak Odalarında Modalife Esintisi

Modalife tasasrımcıları yatak odalarında estetiğe verdikleri önem kadar ürünlerin kullanışlı olmasına da dikkat etmektedir. Bunu özellikle gardroplar kapaklarında kullanılan aynalardan anlayabilirsiniz. Dikkat edilen bu konu sayesinde ekstra bir boy aynasına ihtiyaç duymayacaksınız. Tabiki Modalife’ın en büyük iddiası diğer ürünlerinde olduğu gibi bu konuda da fiyat. Bin dört yüz liradan başlayan fiyatlarla sunulan yatak odası takımları hem cebinizin hem de evinizin dostudur. Modalife mobilya genç odası takımlarında da aynı hassasiyeti göstermektedir. Bebek odası tasarımları da bulunan firma oldukça uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Aynı zamanda çalışma köşesi gibi odalarınıza küçük dokunuşlar yapabileceğiniz paketler de sunan firma mobilyalarını tek tek satarken de perakende fiyat vermesiyle çokça tercih edilmektedir.

Genç Odası

modalife-genc-odasi-futuro

 

 

genc-odasi-modalife

 

 

genc-odasi-elegant

 

 

bellona-genc-odasi

 

Modalife Mobilya Salonunuza Renk Katar

Modalife mobilya çeşitli fiyat ve renk seçenekleriyle size en uygun salon takımlarını sunmaktadır. İki bin beş liradan başlayan fiyatlarla sunulan salon paketleri yemek odası ve koltuk takımlarından oluşmaktadır. Genellikle canlı renklerden oluşan Modalife mobilya koltuk takımı modelleri uzun kullanım ömrü ve uygun fiyatlarıyla en çok aranan mobilya modelleri arasındadır. Tek renk koltuk takımlarının sıkıcılığından bıkanları özellikle düşünmüş olan firmanın ürünleri genellikle tek set içinde iki desenin birleşmesi ve farklılıkların uyumundan yararlanarak şıklığı yakalamayı hedeflemiştir.

Salon Takımı

modalife-salon-takimlari

 

salon-takimi modelleri

 

salon-takimi

 

salon-takimlari-mobilya

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.