Modern Köşe Takımları Modelleri

Modern Köşe Takımları Modelleri

Küçük alanların daha konforlu görünmesi kadar, büyük ve gösterişli alanlarında modern bir görüntüye sahip olmasında etkili olan köşe takımları son zamanlarda trend mobilyalar arasında yerini almış durumdadır. Dekorasyon bir sanat olduğu kadar kişinin kendi psikolojisini, yaşam enerjisini de içine kattığı bir alan tasarlama ve dekor verme yöntemidir. Dekor verirken yapılan hatalar ise odaların soğuk, itici ve odaklanma sorunu yaşamanıza sebep olacaktır.

kose-takimi-modern

modern-kose-takimi

Yeni ev döşemek isteyen veya evini yenilemek isteyen kişiler için 2016 yılında bir çok firma tarafından üretilen köşe takımları ile modern bir hava katmanız mümkün. Her geçen gün kendini yenileyen tasarımların arasında bir çok tarzda da köşe modeli bulunmakta. Büyük salonlar için özellikle üretilen ve berjerle de tamamlanan köşe takımları içinde renk ve model seçeneklerini sizlere fikir vermesi açısından değerlendirdik.

Köşe Takımı Modelleri

Hiç bir zaman modası geçmeyen ve evlere modern bir görüntü veren beyaz ve bej renklerin yanı sıra bu sene daha çok göze çarpan, mürdüm, yeşil, mavi ve pudra renkleri en çok kullanılan renk seçenekleri içinde yer almakta. Büyüklükleri açısından da farklılık gösteren köşe modelleri de evinizin alanına göre seçim yapmanız açısından iki şekilde de tasarlanarak sizlerin beğenisine sunulmuştur.

kose-takimi-modelleri

kose-takimi-modeli

Yüksek ayaklı modellerin yanı sıra yerden sandıklı ve yataklı modellerinde yer aldığı köşe takımları sizin ihtiyaçlarınıza cevap vermesi açısında da tasarlanmıştır. Rahat ve konforlu bir oturuştan, uzanarak TV seyretme keyfini de sizlere sunan bu oturma grupları içinde odanızı dekore etmek hoş sohbet edeceğiniz mekan yaratmanız içinde imkan sağlayacaktır.salon-kose-takimi

Evlerine baharın esintisini getirmek isteyenler için ise köşe takımlarında kullanılan berjerler ve yastıklar renk kombinasyonuna uygun şekilde çiçeklerle bezenmiştir. Çizgili, ve çiçekli modellerin birlikte kullanılan modeller kadar düz ve sade görüntüye sahip yastıklar da kullanılarak sizin tarzınızı yaratacağınız bir çok model ile evlerinizi dekore etmeniz size ve gelen misafirlerinize farklı bir ortam sunmanız da yardımcı olacaktır.

yatakli-kose-takimlari

modern-yatakli-kose-takimlari

mutfak-kose-takimi

mutfak-kose-takimi-modern

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mehmet dedi ki:

    en son renkli yastıklar olan köşe takımını çok beğendim.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.