Prednol krem ne işe yarar ve Prednol krem nasıl kullanılır? Prednol Kremin faydaları

Prednol krem genel olarak farklı cilt hastalıklarını iyileştiren bir üründür. Prednol krem nedir, nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir, ne …

Prednol krem ne işe yarar ve Prednol krem nasıl kullanılır? Prednol Kremin faydaları

Prednol krem genel olarak farklı cilt hastalıklarını iyileştiren bir üründür. Prednol krem nedir, nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir, ne işe yarar, muadili nedir, fiyatları nedir, özellikleri nelerdir, cilt üzerinde hangi etkileri vardır gibi soruların cevaplarını sizler için yazdık.

Etken Maddesi Prednasinolon olan Prednol Krem, egzama ve sedef tarzı dersi hastalıkları için genelde krem kullanılır. Deride kaşıntı, kızarıklık, şişlik ve iltihaba sebep olan kimyasalların etkilerini azaltan bu krem iltihap azaltıcı, damar daraltıcı ve alerji önleyici etkiler  gösterir. Deride şiddetli kaşıntı, uzun süreli kızarıklık ve anüste, genital bölgede kaşıntı, döküntü ile seyreden aşağıdaki cilt hastalıklarındaki semptomların giderilmesinde kullanılmaktadır. Ayrıca yanıklar ve güneş yanıklarında sadece doktor tavsiyesiyle kullanılabilir.

PREDNOL Krem, lokal kullanım amaçlı kortikosteroidlerin kullanıldığı bütün deri hastalıklarının akut şekillerinde kullanılır.  PREDNOL‘un kullanıldığı dermatozlar aşağıdaki şekilde sıralanır :

  • – Akut ve kronik egzamalar
  • – Nörodermatit
  • – Kontakt, kronik ve seboreik dermatitler
  • – Numuler dermatit
  • – Kronik liken simpleks
  • – Hipertrofik liken planus
  • – Psöriyazis (sedef hastalığı)
  • – Anogenital kaşıntı
  • – Yaşlılığa bağlı kaşıntılar

PREDNOL KREM NASIL KULLANILIR?

Bu kremi kullanmadan önce ellerinizi sabun ve suyla temizleyin. Etkilenen bölgeyi de temizleyin ve kurulayın. Bu kremi, etkilenen bölgeye ince bir film tabakası halinde uygulayın ve hafifçe ovalayın. Günde iki kez bu kremi düzenli kullanmanız gerekir.

PREDNOL KREMİN FİYATI:

Bu ilacın dört farklı çeşidi vardır. Prednol krem, Prednol pomad, Prednol-A krem ve Prednol-A pomad dört farklı çeşittir. Bu kremin şimdiki fiyatı 14,52 TL.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.