Redekain krem ne işe yarar? Redekain krem nasıl kullanılır?

Redekain krem genel olarak pek çok farklı dermatolojik rahatsızlığa iyi gelen bir üründür.

Redekain krem ne işe yarar? Redekain krem nasıl kullanılır?

Redekain krem nedir

İçindekiler

Redekain krem genel olarak pek çok farklı dermatolojik rahatsızlığa iyi gelen bir üründür. Etken Maddesi Lidokain hidroklorür olan Redekain krem,  hücre zarındaki sinirsel uyarıların oluşumunu ve iletimini engelleyerek bölgesel uyuşma sağlayan (lokal anestezik)  ve kaşıntıyı önleyen bir ilaçtır.

Redekain krem ne işe yarar

Redekain, derideki yıpranma, tahriş ve yanıkların sebep olduğu ağrı;  çeşitli nedenlere bağlı kaşıntı, meme ucu, anüs ve dudak çatlakları, hemoroid ve böcek ısırığı gibi cilt tahrişlerinin sebep olduğu ağrı ve kaşıntının giderilmesinde kullanılmaktadır.

Redekain krem

Redekain krem

Bu kremi kullanmadan önce, alerjiniz varsa doktorunuza veya eczacınıza söyleyin. Bu kremi kullanmadan önce diğer amid tipi anestezi kremlerine veya başka alerjiniz varsa doktorunuza veya eczacınıza söyleyin. Redekain krem, alerjik reaksiyonlara veya başka sorunlara neden olabilecek aktif olmayan bileşenler içerebilir. Daha fazla ayrıntı için eczacınızla konuşun.

Redekain krem nasıl kullanılır

Doktorunuz bu kremi nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Tedavi süresince mutlaka doktorunuzun direktiflerine uyunuz. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz etkiler, sağlığınıza zarar verir. İlacınızı uygulayacağınız bölgenin temiz olmasına dikkat ediniz. Parmak ucuyla tedavi edilecek bölgeye ince bir tabaka halinde sürünüz ve hafifçe ovarak, cilde yediriniz. Anal fissürde (makat çatlağı),  makatın dışına ve hafifçe ağzına sürülür. Günde birkaç defa uygulanabilir.

Redekain krem

Redekain krem

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.