Saçlarınız için Mısır Örgü Zamanı

Saçları açık olarak gezmeyi sevmeyen bayanlar için örgü pratik bir yoldur. Mısır örgü, saçınızı ne yapacağınızı bilemediğiniz zamanlarda size …

Saçlarınız için Mısır Örgü Zamanı

Saçları açık olarak gezmeyi sevmeyen bayanlar için örgü pratik bir yoldur. Mısır örgü, saçınızı ne yapacağınızı bilemediğiniz zamanlarda size farklılık katacaktır. Bir diğer adı da kılçık olan mısır örgü ile 5 dakikada kuaförden çıkmış gibi olacaksınız.

Saçınızı benzer tarzda yapmaktan sıkıldıysanız, mısır örgü kurtarıcınız olacaktır. Unutmayın, enteresan ve güzel örgüler saçınızın güzelliğini de ortaya çıkartır. Aynı zamanda sizi sıradanlıktan kurtarır.
Nasıl yapılır?
Saçınızı atkuyruğu olacak biçimde toplayın. Toplarken kullanmış olduğunuz tokayı kapatacak şekilde saçınızdan bir tutam alarak tokanın üzerini kapatın.  • Toplanmış saçı ikiye ayırın. Bu aşamada sıkıntı yaşamamak için saçınızı örmeye başlamadan önce mutlaka taramış olun. 
  • Dilediğiniz taraftan başlayarak birer tutam alın ve ortada birleştirin. Bu şekilde saçınızın bitimine kadar örün. Oluşan şekli beğendiniz değil mi?

   

  • Çok sıkı örerseniz saçınızın çapında daralma olur. Geniş yapmanız estetik açıdan daha güzel bir görünüm elde etmenizi sağlar.

  En son sprey sıkarak saçınızı sabitleyin. Böylece saçınız daha net ve parlak görünecektir. 
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.