Salonunuzu sehpalarla şekillendirmenin 5 yolu

Üstünde çiçeklerin, kitapların ve tepsilerin bulunacağı bir sehpaya stil vermek pek kolay olmasa da, daha yaratıcı fikirler denememek için hiçbir …

Salonunuzu sehpalarla şekillendirmenin 5 yolu

Üstünde çiçeklerin, kitapların ve tepsilerin bulunacağı bir sehpaya stil vermek pek kolay olmasa da, daha yaratıcı fikirler denememek için hiçbir neden yok!

İşte sehpanıza ekstra bir hava katmanın 5 şık yolu.

Cam sehpaları düşünün

Önemli miktarda aksesuar sergilemeyi hedeflediğinizde, cam üstü cam olan bir sehpa işinize yarayabilir. Örneğin, tamamen ahşap bir tasarım kadar görsel alan kaplamaz ve odağı kendine çeker.

Sanatsal yaklaşın

Dekoratif objeleri, çiçekleri ve kitapları karıştırma tarzı sizin tarzınız değilse, kişiliğinizi yansıtan karakteristik bir parça tercih edin. En sevdiğiniz çiçeklerle göz alıcı bir heykel veya vazo bazen bir oturma odası tasarımını tamamlamak için gereken tek şeydir.

Değerli süslemeleri düşünün

İster bir aile yadigarı, isterse yıllarca değer verdiğiniz bir seramik olsun, sehpa dekorunuza duygusal bir öğe katmak özel bir dokunuş katar. Ayrıca, her iç mekan için gerekli olan mükemmel bir sohbet başlatıcısıdır.

Gizemli bir hava ekleyin

Gotik ve gizemli bir hava için esrarengiz parçalardan kendinize harika birer aksesuar yaratabilirsiniz. Sergileyeceğiniz aksesuarın tek ve biraz gizemli görüntüsü olduğundan emin olun.

Minimalist yaklaşın

Ağır ve oturaklı bir mobilyanız varsa salonunuzdaki sehpa seçimine daha minimalist yaklaşmalısınız. Mobilyanın ağırlığına gidebilecek sade bir tasarım en iyi seçim olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.