Sonbahar/Kış Trend Ruj

Sonbahar/Kış Trend Ruj

Günümüz de makyaj ürünlerinin çeşitliliği arması nedeni ile bizim ürün seçimimiz bir hayli zorlaşmıştır. Bir ürün alıyoruz daha sonra yeni bir ürün çıkıyor ve onu alıyoruz derken bu döngü bu şekilde böyle devam ediyor. Yani net bir ürün, marka değil de birçok ürün kullanımına mecbur kalıyoruz. Tabi ki bu seçenekte doğru olabilir sonuç da hepimiz farklılığı seviyoruz. Farklı olmak tarzımız haline gelebiliyor. Makyajın en vazgeçilmezi ve makyajı tamamlayan temel unsur, ruj ‘dur. Ruj çok eski zamanlardan gelen ve çok fazla ilgi gören bir makyaj ürünüdür. Bayanların vazgeçilmezi haline gelen bu ürünler çeşitlenerek çoğaltılmıştır. Daha çok çeşit oldukça tabiki ilgi de çoğalmıştır. Sonbahar/Kış trend ruj ile bu senenin tarzını siz yaratın.

Ruj Çeşidi

İçindekiler

Ruj seçimi yapmak kulağımıza kolay gelebilir. Ama bu çok kolay değildir. Çünkü her tene her renk ruj gitmeyebilir. Bir başkasın da beğendiğiniz ruj ten renginiz yakın olsa bile size yakışmayabilir. Çünkü dudak tonları da kendi içinde birçok renge ayrılır. Herkesin ten rengi olduğu gibi dudak rengi de farklı olabilir. O yüzden denemeden ruj almanızı önermiyoruz. Ruj günlük hayatta hemen hemen her zaman kullandığımız bir ürün olduğu için Yakışması da oldukça önemlidir. Yüzümüze renk katan bu ürünler birçok modellerle bize sunularak kendimize uygun bir modeli bulmamızı kolaylaştırabilir. Sonbahar/Kış trend ruj modellerine bakabilirsiniz.

Beyaz Tenlilerde Ruj Tercihi

Beyaz tenlilerin genel de mat rujları tercih etmesini öneriyoruz. Bordo ve kırmızı sizin renginiz diyebiliriz.

Buğday Tenlilerde Ruj Tercihi

Buğday tenlilere fuşya ve pembenin çok yakıştığını kesinlikle söyleyebiliriz. Sizler de mat rujlar kullanarak bu renklerle teninizi öne çıkarabilirsiniz. Ayrıca buğday tenlilere son yıllarında modası haline gelen Nude renklerin de çok yakıştığını söyleyebiliriz.

Esmer Tenlilerde Ruj Tercihi

Esmer tenler de de kırmızı rujların çok çarpıcı gözüktüğünü söyleyebiliriz. Kırmızı ruju en güzel taşıyan ten esmer tendir. Çok çekici gözüken bu rujları tercih edebilir. Tarzınızı en güzel şekilde yansıtabilirsiniz.

Bronz Tenlilerde Ruj Tercihi

Bronz tene de en çok yakışacak ruj mor tonlarıdır. Bu tonların çok tercih edilmediğini biliyoruz ama zamanla çok daha moda haline geleceği kesin. Sonbahar/Kış trend ruj ‘ne bakabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.