Yeni yılda trend Houte Couture topuzlar

2020’de zamanın ötesine geçen fütüristik saç tasarımlarıyla kadınlar dönemsel moda kavramını yıkıyor. Yeni nesil topuzların kusursuz cazibesiyle …

Yeni yılda trend Houte Couture topuzlar

2020’de zamanın ötesine geçen fütüristik saç tasarımlarıyla kadınlar dönemsel moda kavramını yıkıyor. Yeni nesil topuzların kusursuz cazibesiyle kadınlar, modern şıklığın tarzını oluşturuyor. Stil danışmanı Orhan Bademli, 2020’nin trend olacak modellerini anlattı.

Yeni yıla sayılı günler kala 2020’nin moda trendleri de şekilleniyor. Kadınların yaratmak istedikleri tarzın en önemli parçalarından birisi olan saçlar, gelecek yıl kişiye özel tasarımlarıyla adından çok söz ettirecek. MOS Kuaförlerinin kurucusu, O&V Hair Style & Academy salonunun sahibi stil danışmanı Orhan Bademliihtiyaçların doğru tespit edildiği, saç tasarımlarıyla kusursuz bir imaj yaratılabileceğinin mümkün olduğunu dile getirdi.

Gelecek yıl yeni nesil modern şıklık tarzının “houte couture” topuzlar ile oluşturulacağının altını çizen Orhan Bademli, bu topuzlarla kadınların kendileri için oluşturdukları kombinasyonları sanatsal bir final ile noktalayabileceğini belirtiyor. “Kişiye özel tasarlanmayan, klasik saç stili kalıplarını yeni yılda pek fazla görmeyeceğiz. Artık kişilerin ruhsal ve fiziksel karakterini yansıtan ve o kişilere yakışan saç tasarımları popüler olacak” diyen Bademli, herkesin kendi tarzını konuşturacağı bir yıla gireceğimizin altını çizdi. 

Trend, Houte Couture topuzlar
Kendi tanımıyla gökyüzü enerjisine uygun yüz şekillerine sahip fütüristik kadını, yaratıcı ve özgür yaklaşımla eşsiz kılan bir çekicilik ile buluşturduklarını belirten Stil Danışmanı Orhan Bademli, trendin Houte Couture topuzlar olduğunun altını çizdi. Bu topuzların sadece o kişiye özel tasarlandığını ve kişiye kendini özel hissettirdiğini söyledi.

Bu yılbaşı da kırmızıdan vazgeçmeyin
 

Kırmızının sadece yılbaşını değil aynı zamanda özgüveni de sembolize ettiğini sözlerine ekleyen Orhan Bademli, bu çekici rengin cazibesini hiçbir zaman kaybetmediğini ve doğru kombinasyonlarla çok şık sonuçlar elde edilebileceğini belirtti.

Yılbaşı makyajı nasıl olmalı?

“Doğru makyaj ile güzelliğin sırrı bakışlara yansır” diyerek, yılbaşı makyajında göz makyajının öneminin altını çizen Orhan Bademli, yılbaşı gecesi makyaj uygulaması için de önemli tüyolar verdi:

  • Kişiye özel doğallığı, net görünümle beraber cilde ağırlık yapmayan, kapatıcılığı hafif fondöten ürün grubuyla bütünselliği vurgulayarak cilt üzerinde ön zemin oluşturulmalıdır.
  • Sonrasında kişinin ten rengine uyum sağlayacak ağır olmayan, akıllı concealer formülleriyle sihirli dokunuşlar ile tonlamalar yapılmalıdır.
  • Üst göz kapağında yoğun renklerle derin gölgeler oluşturulmalı ve kirpik dip boyları ise eyeliner ile desteklenerek, farların geçişleriyle net yoğunluğu fiks edilir.
  • Detaylarda göz, ten ve giyilen renklerin ışıltılı görünümünden ödün vermeden tatlı sertlikler katılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.