Yüzen komodinler ile yatak odası dekoruna sihirli bir dokunuş

Yatak odası dekorunuzu değiştirmeyi düşünüyorsanuz, olmazsa olmazları mutlaka işaretlediğinizden şüphemiz yoktur. İnanılmaz derecede sevimli …

Yüzen komodinler ile yatak odası dekoruna sihirli bir dokunuş

Yatak odası dekorunuzu değiştirmeyi düşünüyorsanuz, olmazsa olmazları mutlaka işaretlediğinizden şüphemiz yoktur. İnanılmaz derecede sevimli yatak başlığı? Güzel çarşaflar? Muhteşem tavan lambası? Ancak depolama durumunuzu düşündünüz mü? Bir dolap, battaniyeler, çarşaflar ve yastıklar için gerçekten kullanışlıdır, ancak kitapları, losyonları, dergileri veya diğer yatmadan önce gerekli malzemeleri saklamak için iyi bir yeriniz var mı?

Bu durumda en iyi ve pratik çözüm odanıza bir veya iki komodin eklemektir. Tabii, geleneksel başucu sehpası da düşünebilirsiniz, ama biz hem modern bir dokunuş hem de iyi bir alan kazanımı tavsiyesi için buradayız: Yüzen bir komodin.

Minimalist yüzen komodin

Klipsli lamba ve küçük ihtiyaçlar için mükemmel olan bu şık yüzen komodin, yatak odanıza modern bir dokunuş için oldukça pratik bir yoldur. Ayrıca, altında sevilen bir kitap koleksiyonunuzu yığınlamak için bolca yeriniz olacak.

Büyük yüzen komodin

Yüzen bir komodin, standart bir komodinden çok daha çekici göründüğünü düşündüğümüz bir kumaş kutusu veya sepet için yeterli alan içerebilir. Evde yapabileceğiniz bu yüzen komodin, bir lamba ve diğer öğeler için de üstte yeterli alan sağlar.

Çekmeceli yüzen komodin

Çekmeceli, yüzen bir komodininiz olabilir! Kaçınılmaz olarak yer kaplayan taban veya bacaklar olmadan bir komodinden isteyebileceğiniz her şeye sahip…

Raflı yüzen komodin

Belki de yatak odanızda bir dizi raf eksik gibi hissediyorsunuz. Tabii, tam ölçekli bir kitaplık iyi olurdu, ancak alanınız yoksa, raflarla dolu bu yüzen komodin kesinlikle işinize yarayacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.